NEO-438100T Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu

Ofis-Plaza-Hastane-Bekleme-Koltugu-NEO-438100T

NEO-438100T Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu

Misafirlerin dinlenme ve bekleme alanlarında kullanmaları için özel olarak tasarlanan Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu, tek kişilik geniş bir bekleme koltuğu olarak beğeniye sunulur. Konforlu bir oturma alanı sunan model, sade ve düz yapısıyla her alanın dekorasyonuna uyum sağlar. Kaliteli malzeme kullanımıyla üretilen koltuk, dayanıklı ve dekoratif özelliklere sahiptir. Aynı tasarımda üretilen ofis kanepeleri ile birlikte kullanıldığında şık bir ofis koltuk takımı dekorasyonu oluşturuyor

Açıklama

Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu

Misafirlerin dinlenme ve bekleme alanlarında kullanmaları için özel olarak tasarlanan Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu, tek kişilik geniş bir bekleme koltuğu olarak beğeniye sunulur. Konforlu bir oturma alanı sunan model, sade ve düz yapısıyla her alanın dekorasyonuna uyum sağlar. Kaliteli malzeme kullanımıyla üretilen koltuk, dayanıklı ve dekoratif özelliklere sahiptir. NEO-438200T Ofis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe ve  NEO-438300T Ofis Plaza Hastane Bekleme Üçlü Kanepe olarakta üretilen tasarım, birlikte kullanıldığında şık bir ofis koltuk takımı dekorasyonu oluşturuyor

Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu Kullanım Alanları ve Özellikleri

İnsan sirkülasyonunun olduğu ofis, plaza, hastane, klinik, otel, kamu kurumu gibi alanlarda ürün tercih edilebilir. Bu alanların bekleme alanı, bina girişi ve lobi bölümlerinde kullanılmak için ideal sağlamlığa ve tasarıma sahiptir.

Ahşap gövdesinde kullanılan 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı koltuğun uzun ömürlü kullanımına katkı sağlar. Kromaj kaplamalı kalın metal ayakları ise üzerindeki yükün kolaylıkla taşınmasına olanak tanır. Dolgusu için tercih edilen yüksek dansiteli sünger koltuğun esnek ve çökme yapmayan yapıya sahip olmasında etkili olur.

Farklı renk, desen ve kumaş seçenekleri bulunan koltuk, kullanıcının isteğine göre tasarlanır. Suni deri, nubuk, süet, kadife, akrilik ve pamuk kumaşları seçenekler arasında yerini alır. Bekleme koltuğu siparişi ve bilgilendirme için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.73cm d.71cm h.69cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-438100T Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.