NEO-438200T Ofis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe

Ofis-Plaza-Hastane-Bekleme-Ikili-Kanepe-NEO-438200T

NEO-438200T Ofis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe

ÜrünOfis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe, yoğunluğu olan lobi, bekleme alanı, bina girişi ve yönetici odası gibi bölümler en fazla tercih edildiği yerlerdir. Tercihe bağlı olarak ev dekorasyonunda da kullanılabilir.

Açıklama

Ofis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe

Sade ve düz tasarımıyla kullanılan alandaki diğer mobilyalarla uyum yakalayan Ofis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe, konforlu yapısıyla beğeni toplar. Misafirlerin dinlenme ve bekleme alanlarında kullanmaları için tasarlanan kanepe, iki kişilik geniş ve rahat bir oturma alanı oluşturur. Sağlam malzemelerle üretildiği için dayanıklı ve uzun ömürlü bir kullanımı da beraberinde getirir.

Ofis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe Kullanım Alanları

Ürün hastane, klinik, plaza, ofis, otel, fabrika ve kamu kurumu gibi alanlarda kullanılmak için idealdir. İnsan yoğunluğu olan lobi, bekleme alanı, bina girişi ve yönetici odası gibi bölümler en fazla tercih edildiği yerlerdir. Tercihe bağlı olarak ev dekorasyonunda da kullanılabilir.

Ahşaptan tasarlanan gövdesi için 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı tercih edilir. Kromaj kaplamalı ve istenilen renge boyanabilen metal ayaklarıyla oldukça sağlam bir yapıya bürünür. İki kişinin çok rahat bir şekilde ağırlanması için yeterince sağlamdır.

İçinde kullanılan yüksek dansiteli sünger ürüne esnek bir form kazandırırken çökme meydana gelmesinin de önüne geçer. Döşemesi ise kullanıcının belirlediği renk, desen ve kumaşlarla yapılır. Suni deri, süet, nubuk, akrilik, kadife ve pamuk kumaş seçenekler arasında yer alır.

Ofis plaza hastane bekleme ikili kanepe modeli siparişiniz ve detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe , sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.128cm d.71cm h.69cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, NEO-438100T Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu ve NEO-438300T Ofis Plaza Hastane Bekleme Üçlü Kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-438200T Ofis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun