NEO-438300T Ofis Plaza Hastane Bekleme Üçlü Kanepe

Ofis-Plaza-Hastane-Bekleme-Uclu-Kanepe-NEO-438300T

NEO-438300T Ofis Plaza Hastane Bekleme Üçlü Kanepe

Ofis plaza hastane bekleme üçlü kanepe, iç mekânların ihtiyaç duyduğu konforu sağlar. Sipariş üzerine üretilen kanepeyi ofis, hastane, klinik, kamu kuruluşu, otel dekorasyonu, lobi ve fuaye gibi iç mekânlar ile aynı tasarıma sahip, özel olarak tasarlanan NEO-438100T Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu ve NEO-438200T Ofis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe ile birlikte ofis koltuk takımı olarakta dekore edebilirsiniz.

Üçlü kanepe için sipariş oluşturmak ve satış fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Ofis Plaza Hastane Bekleme Üçlü Kanepe

Ofis plaza hastane bekleme üçlü kanepe, iç mekânların ihtiyaç duyduğu konforu sağlar. Sipariş üzerine üretilen kanepeyi aynı tasarıma sahip, özel olarak tasarlanan NEO-438100T Ofis Plaza Hastane Bekleme Koltuğu ve NEO-438200T Ofis Plaza Hastane Bekleme İkili Kanepe ile birlikte ofis koltuk takımı olarakta dekore edebilirsiniz.

178x 71x 69 cm ölçülerine sahip olan ürün, geniş alanlar için son derece idealdir. Ofis, hastane, klinik, kamu kuruluşu, otel dekorasyonu, lobi ve fuaye gibi iç mekânlar için tercih edilen mobilya, şık dizaynı ile beğeni toplar.

Modern ve Dinamik Üçlü Kanepe

Modern tasarımlı dayanıklı üçlü kanepe, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir. Metal ayaklar tasarıma minimal bir hava katar. Kromaj kaplı metal ayaklar istenilen renkte boyanabilir.

Zengin kumaş kartelasında nubuk, pamuk, keten, kadife, süet, akrilik gibi farklı materyaller bulunur. Ayrıca tasarımı ön plana çıkaran renk ve desen yelpazesi de yine oldukça çeşitlidir. Dayanıklı yapısıyla yoğun kullanım temposundan  etkilenmeyen kanepe, rahatlığıyla da beğeni toplar.

Yüksek dansiteli süngeri sayesinde üçlü kanepe; oturma, sırt ve kol koyma bölümlerinde kullanıcılara büyük keyif ve konfor sunar. Üçlü kanepe için sipariş oluşturmak ve satış fiyatlarını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Ofis Plaza Hastane Bekleme Üçlü Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.178cm d.71cm h.69cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-438300T Ofis Plaza Hastane Bekleme Üçlü Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.