NEO-439100T Hastane Bekleme Misafir Koltuğu

Hastane-Bekleme-Misafir-Koltugu-NEO-439100T

NEO-439100T Hastane Bekleme Misafir Koltuğu

Hastane Bekleme Misafir Koltuğu minimal, zarif ve sade tasarım özellikleri ile dikkat çeker. Sipariş üzerine özel olarak üretilen koltuk, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar keyifle kullanılır.

Hastane ve kliniklerde sıra dışı dekorasyon stili yaratmak amacıyla tercih edilen bekleme koltuğu, isteğe göre otel, lobi, fuaye ve horeca işletmeleri için de kullanılabilir.

Açıklama

Hastane Bekleme Misafir Koltuğu

Hastane bekleme misafir koltuğu minimal, zarif ve sade tasarım özellikleri ile dikkat çeker. Sipariş üzerine özel olarak üretilen koltuk, dayanıklı yapısıyla uzun yıllar keyifle kullanılır.

Hastane ve kliniklerde sıra dışı dekorasyon stili yaratmak amacıyla tercih edilen bekleme koltuğu, isteğe göre otel, lobi, fuaye ve horeca işletmeleri için de kullanılabilir.

Kreatif Detaylara Sahip Misafir Koltuğu

56 x 69 x 85 cm ideal ölçüleri ve yüksek dansiteli sünger döşemesiyle bekleme koltuğu, iç mekânlarda maksimum konfor sağlar. Kişiselleştirilebilen tasarım özellikleri zengin kumaş ve desen kartelası ile hayalinizdeki mekânları yaratmanıza yardımcı olur.

Yıllara meydan okuyan misafir koltuğu birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilir. Metal kromaj kaplı ayak tasarımı bekleme koltuğuna hem şık hem de modern bir görünüm kazandırır.

İnsan trafiğinin yoğun olduğu yaşam alanlarında güvenle kullanılan mobilya, ergonomik tasarım özelliklerini uzun yıllar korur. Hastane bekleme misafir koltuğu hakkında daha detaylı bilgi almak, satış fiyatını öğrenmek ve ürünü zevkinize göre özelleştirmek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Hastane Bekleme Misafir Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.56cm d.69cm h.85cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-439100T Hastane Bekleme Misafir Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun