NEO-440100T Modern Ofis Bekleme Koltuğu

Modern-Ofis-Bekleme-Koltugu-NEO-440100T

NEO-440100T Modern Ofis Bekleme Koltuğu

Yaşam alanlarında fonksiyonel ve şık dekorasyon oluşturmaya yardımcı olan Modern Ofis Bekleme Koltuğu, geniş ebatları ile maksimum konfor sunuyor. Ofis, plaza, hastane, klinik, fuaye, otel ve kamu kurumu gibi alanlarda kullanılan ürün, iç mekân dekorasyonuna farklılık katıyor.

İnsan trafiğinin fazla olduğu alanlarda deforme olmadan kullanılabilen ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Modern Ofis Bekleme Koltuğu

Yaşam alanlarında fonksiyonel ve şık dekorasyon oluşturmaya yardımcı olan modern ofis bekleme koltuğu, geniş ebatları ile maksimum konfor sunuyor. Ofis, plaza, hastane, klinik, fuaye, otel ve kamu kurumu gibi alanlarda kullanılan ürün, iç mekân dekorasyonuna farklılık katıyor.

Sade ve Kullanışlı Modern Bekleme Koltuğu

Özel sipariş talebi üzerine üretilen modern ofis bekleme koltuğu, 75x 83x 65 cm ebatları ile rahatlığı garantiliyor. Kalitesiyle uzun yıllar kullanılan koltuk, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. İkili kanepe olarak da üretilen ürün, böylece ofis koltuk takımı olarak dekorasyonda bir bütünlük oluşturuyor. Özelleştirilebilen tasarımın döşemesinde yüksek dansiteli sünger kullanılıyor. Suni deri, keten, pamuk, akrilik, nubuk, süet gibi zengin kumaş kartelası sayesinde bekleme koltuğu yaşam alanlarını renklendiriyor.

Kaliteden ödün vermeden tasarlanan modern ofis bekleme koltuğunun ayakları kromaj kaplı metal malzemeden üretiliyor. Tercihe ve zevke göre istenilen renkte boyanabilen metal ayaklar, iç mekân dekorasyonunda bütünlük sağlıyor. İnsan trafiğinin fazla olduğu alanlarda deforme olmadan kullanılabilen ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Modern Ofis Bekleme Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.75cm d.83cm h.65cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, ikili kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-440100T Modern Ofis Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun