NEO-440200T Modern Ofis Bekleme Kanepesi

Modern-Ofis-Bekleme-Kanepesi-NEO-440200T

NEO-440200T Modern Ofis Bekleme Kanepesi

Modern Ofis Bekleme Kanepesi, ince ve konforlu tasarım detaylarıyla dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Konuklarınızı şık, modern ve konforlu şekilde ağırlamanızı sağlayan model, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. Ürün hastane, ofis, plaza, fabrika, klinik, otel ve kamu kuruluşu gibi mekânların dekorasyonları için tavsiye ediliyor.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi edinmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Modern Ofis Bekleme Kanepesi

Modern Ofis Bekleme Kanepesi, ince ve konforlu tasarım detaylarıyla dikkat çeken ürünler arasında yer alıyor. Ürün hastane, ofis, plaza, fabrika, klinik, otel ve kamu kuruluşu gibi mekânların dekorasyonları için tavsiye ediliyor.

Zengin Kumaş ve Deri Materyal Seçenekleri

Model, dayanıklı yapısıyla bina girişi, lobi ve bekleme odası gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda İkili bekleme koltuğu olarak uzun yıllar kullanılabiliyor. Ürünün, ahşap gövdesi özellikle mobilya imâlatında sağlamlığı sayesinde sıkça tercih edilen birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretiliyor. Kanepenin oturma kısmında yüksek dansiteli sünger kullanılıyor.

Kullanıcılar, ürünün döşemesi için farklı renk, desen ve türlerde süet, nubuk, suni deri, keten, pamuk, kadife ve akrilik gibi kumaş ya da deri malzemeler arasından seçim yapabiliyor.

Ergonomi Vadeden Modern Ofis Bekleme Kanepesi

Model, 135 x 83 x 65 (G x D x Y) cm olarak belirlenen ölçüleriyle rahat kullanıcı deneyimi vadediyor. Ürünün kromaj kaplama metal ayakları kullanıcının istediği renge boyanabiliyor. Konuklarınızı şık, modern ve konforlu şekilde ağırlamanızı sağlayan model, sipariş üzerine üretim programına alınıyor. NEO-440100T Modern Ofis Bekleme Koltuğu olarak da üretilebilen kanepe, kullanıldığı mekânın dekorasyonuna rahatlıkla uyum sağlıyor.

Ürünle ilgili daha fazla bilgi edinmek ve arzu ederseniz modeli sipariş etmek için bizimle hemen iletişime geçmeniz de mümkün.

 

  • Modern Ofis Bekleme Kanepesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.135cm d.83cm h.65cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-440200T Modern Ofis Bekleme Kanepesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun