NEO-441100T Modern Kapitoneli Bekleme Koltuğu

Modern-Kapitoneli-Bekleme-Koltugu-NEO-441100T

NEO-441100T Modern Kapitoneli Bekleme Koltuğu

Yılların eskitemediği zamansız mobilyalar arasında yer alan Modern Kapitoneli Bekleme Koltuğu , kalitesiyle uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Hemen hemen her dekorasyon stili ile kolayca kombinlenebilen ürün, zarif ve sade tasarımıyla da geniş kullanıcı kitlesine hitap eder

Modern Kapitoneli Bekleme Koltuğu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Açıklama

Modern Kapitoneli Bekleme Koltuğu

Yılların eskitemediği zamansız mobilyalar arasında yer alan modern kapitoneli bekleme koltuğu, kalitesiyle uzun ömürlü kullanım imkânı sunar. Hemen hemen her dekorasyon stili ile kolayca kombinlenebilen ürün, zarif ve sade tasarımıyla da geniş kullanıcı kitlesine hitap eder. Plaza, ofis, hastane, kamu kuruluşları, otel, lobi, klinik ve fabrikalarda kullanım sağlayan koltuk, ayrıca kanepe olarak da üretilmektedir.

Dekorasyonun Zamansız Mobilyası: Kapitoneli Bekleme Koltuğu

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen bekleme koltuğu, özel sipariş üzerine tasarlanır. Mobilyanın ayak tasarımı ise konseptle uyumlu kromaj kaplı metalden üretilir. Metal ayaklar istenilen renkte boyanabilir. Zevke göre özelleştirilebilen tasarım, zengin kumaş ve renk kartelasına sahiptir. Standart ebatlarda olan bekleme koltuğu, böylece hem küçük hem de büyük metrekaraye sahip mekânlar için rahatlıkla tercih edilebilir.

Konfor ve kalitesiyle yoğun kullanıma karşı maksimum rahatlık sunan mobilya, yıpranmadan ve eskimeden yıllarca kullanım sağlar. 75x 83x 65 cm ölçüye sahip olan modern kapitoneli bekleme koltuğu hakkında daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;
  • Modern Kapitoneli Bekleme Koltuğu, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.75cm d.83cm h.65cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, Kapitoneli Bekleme Kanepesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Bekleme koltuğu ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-441100T Modern Kapitoneli Bekleme Koltuğu” için yorum yapan ilk kişi siz olun