NEO-442100T Modern Kapitoneli Bekleme Kanepesi

Modern-Kapitoneli-Bekleme-Kanepesi-NEO-442100T

NEO-442100T Modern Kapitoneli Bekleme Kanepesi

Modern Kapitoneli Bekleme Kanepesi, yoğun ve kalabalık ortamlarda uzun süre kullanabileceğiniz, dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Özellikle fabrika, hastane, klinik, otel, plaza ve kamu kurumlarının ikili bekleme koltuğu ihtiyaçlarını rahatça karşılar. Yönetici ve bekleme odalarında, lobilerde ve bina girişlerinde şık bir dekorasyon sağlar

Modern kapitoneli bekleme kanepesi sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Ürünün modifikasyon seçenekleri, teslimat süreci hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Açıklama

Modern Kapitoneli Bekleme Kanepesi

Modern kapitoneli bekleme kanepesi, işletmelerin lobi ve bekleme salonları için idealdir. Hem geniş hem de konforlu bir tasarıma sahip olan kanepe modeli, kaliteli malzemesi ve zamansız tasarımı sayesinde uzun ömürlüdür.

Konfor Sunan Modern Kapitoneli Bekleme Kanepesi

 • Kanepenin ahşap gövdesinde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmıştır. Yüksek dansiteli süngerden üretildiği için oldukça konforludur ve misafirlerinizin rahat etmesine yardımcı olur.
 • Yoğun ve kalabalık ortamlarda uzun süre kullanabileceğiniz, dayanıklı bir tasarıma sahiptir. Özellikle fabrika, hastane, klinik, otel, plaza ve kamu kurumlarının ihtiyaçlarını rahatça karşılar. Yönetici ve bekleme odalarında, lobilerde ve bina girişlerinde kullanılabilir.
 • İnce ve uzun yapısı sayesinde boş koridorların ve geniş alanların dekorasyon ihtiyacını da karşılayacaktır. Birden fazla misafiriniz kanepe üzerinde rahatça istirahat edebilir. Bu yönüyle de hem işlevsel hem de estetik bir üründür.
 • 135 x 83 x 65 cm ölçüsündeki kanepe farklı kumaş, desen ve renklerde üretilebilir. Süet, nubuk, kadife, keten gibi pek çok kumaşı içeren geniş kartela sayesinde her tarza uyum sağlar. Bu nedenle şık bir kafeden lüks bir plaza salonuna kadar her alanda kullanılabilir.
 • Ürün isteğe bağlı olarak modern kapitoneli bekleme koltuğu olarak da üretilebilir. Kanepe ile birlikte kullanıldığı takdirde misafirlerinizi en şık şekilde ağırlayabileceğiniz bir ofis oturma grubu oluşturmanıza yardımcı olabilir.

Modern kapitoneli bekleme kanepesi sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır. Ürünün modifikasyon seçenekleri, teslimat süreci hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

 • Modern Kapitoneli Bekleme Kanepesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
 • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
 • Ürün ölçüleri: w.135cm d.83cm h.65cm
 • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
 • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
 • Bekleme kanepesi ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-442100T Modern Kapitoneli Bekleme Kanepesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun