NEO-443100T Modern Metal Ayaklı Tekli Koltuk

Modern-Metal-Ayakli-Tekli-Koltuk-NEO-443100T

NEO-443100T Modern Metal Ayaklı Tekli Koltuk

Modern Metal Ayaklı Tekli Koltuk, şık tasarımıyla ilgi gören ürünler arasında ilk sıralarda bulunuyor. Modelin göz alıcı tasarımı ve sağlamlığı çok yönlü kullanıcı deneyiminin kapısını aralıyor. Ürün hastane, klinik, ofis, fabrika, plaza, otel ve kamu kurumlarının dekorasyonlarına şık ve rahat bir hava kazandırıyor.

Modern Metal Ayaklı Tekli Koltuk hakkında detaylı bilgi için lütfen iletişime geçiniz.

Açıklama

Modern Metal Ayaklı Tekli Koltuk

Modern Metal Ayaklı Tekli Koltuk, şık tasarımıyla ilgi gören ürünler arasında ilk sıralarda bulunuyor. Ürün hastane, klinik, ofis, fabrika, plaza, otel ve kamu kurumlarının dekorasyonlarına rahat bir hava kazandırıyor.

Dayanıklılık Sunan Modern Metal Ayaklı Tekli Koltuk

İnsan trafiğinin yoğun olduğu bina girişi, lobi, bekleme ve yönetici odası gibi alanlarda tercih edilen koltuk, uzun yıllar dayanıklılığını koruyor. Dekore edeceğiniz mekânda dikkat çekici bir atmosfer yaratmak istiyorsanız şık tasarım detaylarının yanı sıra seçtiğiniz ürünün kaliteli malzemelerden imâl edilmiş olmasına da dikkat etmeniz tavsiye ediliyor. Tekli Koltuk, mobilya sektöründe sağlamlığıyla bilinen birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılarak üretiliyor. Modelin döşeme kısmının içinde yüksek dansiteli sünger tercih ediliyor.

Üst Düzey Oturum Rahatlığı

Koltuğun döşemesinde farklı tür, renk ve desenlerde deri ya da kumaş kullanılabilmesi, ürünün birçok dekorasyon çeşidine uyum sağlamasını mümkün kılıyor. Kullanıcının seçebileceği döşeme türleri arasında nubuk, kadife, suni deri, pamuk ve akrilik gibi döşeme çeşitleri yer alıyor. Ürünün metal ayak kısımlarına kromaj kaplama yapılıyor. Söz konusu kaplama için kullanıcının istediği renk uygulanabiliyor. Model, 51 x 83 x 82 (G x D x Y) cm ölçülerinde üretiliyor.

Modelin göz alıcı tasarımı ve sağlamlığı çok yönlü kullanıcı deneyiminin kapısını aralıyor. Ürün sipariş üzerine üretim programına dahil edilirken NEO-443200T Modern Metal Ayaklı Kanepe olarak da üretilebiliyor. Hem modifikasyon ve satış seçeneklerini öğrenmek hem de arzu ederseniz modeli hemen sipariş etmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları;

  • Modern Metal Ayaklı Tekli Koltuk, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w.51cm d.83cm h.82cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, kanepe olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte boyanabilir.
  • Modern Koltuk ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-443100T Modern Metal Ayaklı Tekli Koltuk” için yorum yapan ilk kişi siz olun

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR