NEO-435205T Minimalist Stil İki Kişilik Kolsuz Kanepe

Minimalist-Stil-Iki-Kisilik-Kolsuz-Kanepe-NEO-435205T

NEO-435205T Minimalist Stil İki Kişilik Kolsuz Kanepe

Kalabalık ortamlardaki yoğun kullanımına dayanıklı olan Minimalist Stil İki Kişilik Kolsuz Kanepe, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir. Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte tercih edilebilir. Döşeme için, suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi bir çok alternatifi vardır.

Kanepeyle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Açıklama

Minimalist Stil İki Kişilik Kolsuz Kanepe

Minimalist Stil İki Kişilik Kolsuz Kanepe, uzun süreli kullanımlar için dayanıklı ve uygundur. Sünger kullanılan döşemeli kısım minder ve gövde için farklı renk seçeneklerine sahiptir.

Kumaş, suni deri, süet, kadife, keten, nubuk, pamuk ve akrilik gibi malzeme alternatifleri bulunmaktadır. Kalabalık ortamlardaki yoğun kullanımına dayanıklı olan ürün, birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilmiştir. Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte tercih edilebilir. Ayrıca ayaklarının yüksek olmasıyla kolay temizlik yapılmasına imkan sağlar.

Nitelikli ve Modern: Minimalist Stil İki Kişilik Kolsuz Kanepe

Ofis, hastane, plaza, klinik, fabrika, kamu kurumu ve otel gibi mekanların dekorasyonlarında kullanım için uygundur. Rahat ve şık bir model olmasıyla kolsuz kanepe veya koltuk olarak üretilmektedir.

Ürünün ölçüleri w: 174 cm, d: 95 cm, h: 79 cm’dir. Ergonomik yapısı dolayısıyla hem görselliğe hem konfora düşkün olanların tercih ettiği modellerden biridir. Dikkat çeken rahat yapısı, tasarımı ve sağlamlığıyla kanepe modeli, koleksiyon içinde şıklığıyla öne çıkan iddialı ürünlerden biridir. Kanepeyle ilgili detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Opsiyonları;

  • Minimalist Stil İki Kişilik Kolsuz Kanepe, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1.sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ürün ölçüleri: w174cm  d.95cm  h.79cm
  • Kullanım Yeri: Ofis, hastane, klinik, plaza, fabrika, kamu kurumu, otel dekorasyonları için idealdir. Lobi, bina girişi, yönetici odası, bekleme odası alanlarında kullanılabilir. İnsan trafiğinin yoğun olduğu yerlerde, uzun yıllar dayanıklılığını korur.
  • Bu tasarım, Minimalist Stil İki Kişilik Kanepe ve Minimalist Stil Tekli Koltuk olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Kromaj kaplamalı metal ayakları istenilen renkte boyanabilir.
  • Kanepe ile ilgili detaylı bilgi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-435205T Minimalist Stil İki Kişilik Kolsuz Kanepe” için yorum yapan ilk kişi siz olun