NEO-770008T Minimalist Kare Masa

Minimalist_Kare_Masa_NEO-770008T_1
Minimalist_Kare_Masa_NEO-770008T_2
Minimalist_Kare_Masa_NEO-770008T_3

NEO-770008T Minimalist Kare Masa

0 out of 5

Modern dekorasyon anlayışının bir yansıması olarak ortaya çıkan minimalist kare masa, dekorasyona yepyeni bir perspektif getiriyor. Zemini adeta sağlam kavramak için tasarlanan model, organik ahşap malzemeyi bütüncül bir biçimde işliyor.

Stok kodu: NEO-770008T Kategoriler:

Açıklama

Minimalist Kare Masa

Modern dekorasyon anlayışının bir yansıması olarak ortaya çıkan minimalist kare masa, dekorasyona yepyeni bir perspektif getiriyor. Zemini adeta sağlam kavramak için tasarlanan model, organik ahşap malzemeyi bütüncül bir biçimde işliyor. Horeca sektörü başta olmak üzere ev ve tüm iç mekan dekorasyonlarında kullanılabilen ürün, ahşabın tüm doğal sıcaklığını yansıtıyor.

Farklı tasarım çizgilerini geometrik ayakları ile ortaya koyan masa, minimalist bir tarza sahip. İki kısımdan oluşan modelin tablası kaliteli masif kaplaması ile dikkat çekiyor. İstenilen her renge boyanabilen tabla, doğal ahşap görüntüsünün yanı sıra canlı renklere de bürünebiliyor.

Ayakları, ısıtılarak şekil verilmiş masif ahşaptan üretilen masa, minimalist görüntüsünü dinamik ve enerjik detaylar ile tamamlıyor. Üç farklı doku alternatifi sunan ayak tasarımı, arzu edildiği takdirde natürel ahşap, teak veya ceviz renkleri ile çalışılıyor.

Otel, restaurant, cafe, bar ve pastane gibi işletmelerin yemek alanlarında tercih edebileceğiniz ürün, ortama kattığı modern havayı farklı renklerde tabla seçimleri ile destekliyor.

Ürün hakkında bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Minimalist Kare Masa, özel üretimdir ve sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Masanın tablası masif kaplamadır. Ayakları ısıtılarak şekil verilen masif ahşaptır. Masa naturel renkte boyanabilir, teak rengi veya ceviz rengi tercih edilebilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, bar, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, plaza binalarının yemek alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur. Farklı modellerin bulunduğu sandalyeler sayfası incelenebilir, şık bir kombinasyon oluşturabilir.
  • Kare masa ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo