NEO-770007T Modern Ahşap Yüksek Masa

Modern_Ahsap_Yuksek_Masa_NEO-770007T_1

NEO-770007T Modern Ahşap Yüksek Masa

0 out of 5

Yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren otel, bar, restoran, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonunda kullanılan Modern Ahşap Yüksek Masa, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı oluyor.

Stok kodu: NEO-770007T Kategoriler:

Açıklama

Modern Ahşap Yüksek Masa

Modern Ahşap Yüksek Masa, üretim programına sipariş üzerine dahil ediliyor. Doğal ahşap kalitesi ve sade tasarımın şıklığının bir araya geldiği model, özel üretim.

Zarif tasarımı destekleyen yumuşak hatlarıyla ahşabın huzur veren doğasını sizinle buluşturan masa, iç mekân kullanımı için son derece uygun.

Masanın tablası masif kaplama olarak imal ediliyor. Uzun süreli kullanım avantajı sunan masif kaplama, işlevsel bir ürüne sahip olmanızı sağlıyor. Modelin ayaklarında ise ısıtılarak şekil verilen masif ahşap tercih ediliyor. Masa kullanıcı tercihi doğrultusunda natürel renkte boyanabiliyor. Buna ek olarak, teak ve ceviz renkleri de boyama işlemi için size sunulan seçenekler arasında yer alıyor.

Yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren otel, bar, restoran, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonunda kullanılan model, konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamanıza yardımcı oluyor. Ürün ayrıca şirket, plaza, ofislerin yemek bölümleri için de ideal. Modeli farklı tasarımların yer aldığı bar sandalyeleriyle kombinleyerek şık bir kombinasyon yaratabilirsiniz.

Yalın tasarımların vadettiği şıklığı arayan işletmeler için tasarlanan model hakkında detaylı bilgi edinmek için bizi arayabilirsiniz. Dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Modern Ahşap Yüksek Masa Masa, özel üretimdir ve sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Masanın tablası masif kaplamadır. Ayakları ısıtılarak şekil verilen masif ahşaptır. Masa naturel renkte boyanabilir veya teak rengi, ceviz rengi tercih edilebilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, restaurant, bar, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, plaza binalarının yemek alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur. Farklı tasarımların bulunduğu bar sandalyeleri sayfası incelenebilir, şık bir kombinasyon oluşturabilir.
  • Modern yüksek masa ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo