NEO-770022T Modern Ahşap Bar Masası Bankı

Modern_Ahsap_Bar_Masasi_Banki_NEO-770022T_2
Modern_Ahsap_Bar_Masasi_Banki_NEO-770022T_1

NEO-770022T Modern Ahşap Bar Masası Bankı

0 out of 5

Yalın tasarımı ile ahşabın doğallığını sevenlerin sıkça tercih ettiği Modern Ahşap Bar Masası Bankı, kullanıldığı ortamın havasını değiştiriyor ve estetik görüntüsüyle büyük beğeni topluyor.

Stok kodu: NEO-770022T Kategoriler:

Açıklama

Modern Ahşap Bar Masası Bankı

Yalın tasarımı ile ahşabın doğallığını sevenlerin sıkça tercih ettiği Modern Ahşap Bar Masası Bankı, üretim programına siparişiniz üzerine dahil ediliyor.

Özel üretim modelin ahşap gövde tasarımında, üst seviyede dayanıklılık vadeden birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Kullanıldığı ortamın havasını değiştiren ve estetik görüntüsüyle büyük beğeni toplayan modelin ahşap gövdesi için renk seçimi yapma şansına da sahipsiniz. Bar masası bankı, işletmenizin dekorasyonuna göre natürel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabiliyor.

Yeme-içme sektöründe marka işletmelerin kullandığı bank, iç mekân kullanımı için biçilmiş kaftan niteliğinde. Otel, cafe, kahve dükkanı, alışveriş merkezleri ve barların dekorasyonunun gözde parçaları arasında yer alan ürün, evlerdeki mutfak adası etrafında da kullanılabiliyor. Ürün tüm bunlara ek olarak plaza, otel, şirket ve ofislerin resepsiyon ve lobi alanları için de uygun.

Sandalyenin yüksek oturum rahatlığı sunan döşemeli kısmı için farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri seçebilirsiniz. Söz konusu seçimi suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik kartelaları arasından yapabilirsiniz.

İşletmenizi, ahşabın doğallığı ile buluşturmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern Ahşap Bar Masası Bankı, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Naturel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, kafe, kahve dükkanı, avm işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, otel, plaza binalarının resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Ev dekorasyonunda mutfak adası etrafında kullanmak için doğru seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Ahşap bank ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo