NEO-770027T Modern Ahşap Sırtlı Bar Sandalyesi

Modern_Ahsap_Sirtli_Bar_Sandalyesi_NEO-770027T_1
Modern_Ahsap_Sirtli_Bar_Sandalyesi_NEO-770027T_2
Modern_Ahsap_Sirtli_Bar_Sandalyesi_NEO-770027T_3
Modern_Ahsap_Sirtli_Bar_Sandalyesi_NEO-770027T_4

NEO-770027T Modern Ahşap Sırtlı Bar Sandalyesi

0 out of 5

Oturma konforuyla kullanıcıların gözdesi hâline gelen Modern Ahşap Sırtlı Bar Sandalyesi, özel üretim olmakla birlikte imalat programına sipariş üzerine dahil ediliyor. Oldukça sıcak bir atmosfer yaratarak işletmenizi ziyaret eden konukların keyifli hissetmesini sağlayan sandalye, iç mekân kullanımı için ideal.

Stok kodu: NEO-770027T Kategoriler:

Açıklama

Modern Ahşap Sırtlı Bar Sandalyesi

Oturma konforuyla kullanıcıların gözdesi hâline gelen Modern Ahşap Sırtlı Bar Sandalyesi, özel üretim olmakla birlikte imalat programına sipariş üzerine dahil ediliyor.

Oldukça sıcak bir atmosfer yaratarak işletmenizi ziyaret eden konukların keyifli hissetmesini sağlayan sandalye, iç mekân kullanımı için ideal.

Modern çizgileri ve zarif görünümüyle herkesi büyülemeyi başaran ürünün üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı tercih ediliyor. İsterseniz ahşap gövde için renk seçimi yapabiliyorsunuz. Gövde sizin tercihiniz doğrultusunda natürel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabiliyor.

Yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren işletmelerin öncelikli tercihleri arasında yer alan model, mutfak adası etrafında da dekore edilebiliyor. Sandalye otel, cafe, coffee shop ve barlarda kullanılıyor. Buna ek olarak ürün otel, şirket, plaza gibi yerleşmelerin resepsiyon ve lobi alanlarında da konforlu bir deneyim sunuyor.

Şık ve dayanıklı yapısını, oturum konforu vadeden döşemeli kısımla birleştiren model, bir bar sandalyesinden bekleyeceğiniz her özelliği rahatlıkla karşılıyor. Sandalyenin oturum bölümünde çeşitli tür, desen ve renklerde kumaş veya deri kullanımı mümkün, kartelalardan seçim yapabilirsiniz.

İşletmenizin kimliğini yansıtmak ve misafirlerinizi konforlu şekilde ağırlamak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz sandalyeyi hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern Ahşap Sırtlı Bar Sandalyesi, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Naturel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, otel, plaza binalarının resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Mutfak adası etrafında da dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu model, modern döşemeli pub tabure olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Ahşap Bar Sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo