NEO-770028T Modern Alçak Sırtlı Bar Sandalyesi

Modern_Alcak_Sirtli_Bar_Sandalyesi_NEO-770028T_1

NEO-770028T Modern Alçak Sırtlı Bar Sandalyesi

0 out of 5

Modern Alçak Sırtlı Bar Sandalyesi, horeca sektöründeki işletmeler tarafından sıkça tercih ediliyor, konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanıza imkân tanıyor. Otel, cafe, kahve dükkanı ve barların dekorasyonunu eşsiz şekilde tamamlayan ürün, dayanıklı yapısıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Stok kodu: NEO-770028T Kategoriler:

Açıklama

Modern Alçak Sırtlı Bar Sandalyesi

Modern Alçak Sırtlı Bar Sandalyesi, üretim programına sipariş üzerine alınıyor. Özel üretim olan ürün, ahşabın doğallığını modern çizgilerle bir araya getirmeyi başarıyor.

Horeca sektöründeki işletmelerin sıkça tercih ettiği tasarım, konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanıza imkân tanıyor. Zarif ve şık görünümünün yanı sıra ergonomik kullanım avantajını da bünyesinde barındıran bar sandalyesi, iç mekânlar için son derece ideal.

Mutfak adası çevresinde dekore edilebilen ve oldukça estetik bir görüntü yaratan sandalye, bar tezgahı taburesi olarak da imal ediliyor. Otel, cafe, kahve dükkanı ve barların dekorasyonunu eşsiz şekilde tamamlayan ürün, dayanıklı yapısıyla da kullanıcıların beğenisini kazanıyor.

Şirket, ofis ve plazalar gibi insan yoğunluğunun fazla olduğu binaların resepsiyon ve lobi bölümleri için de verimli bir kullanım sunan sandalye, kalite ve konforun benzersiz uyumunu temsil ediyor.

Ürünün ahşap gövdesinde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı tercih ediliyor. Gövde, tercihinize bağlı olarak natürel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabiliyor. Oturum kısmında ise farklı tür, renk ve desenlerde kumaş ya da deri seçmeniz mümkün.

Siz de konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamak istiyorsanız ürünle ilgili detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Döşemeli Bar Sandalyesi özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Naturel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, kafe, kahve dükkanı işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, plaza binalarının resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Mutfak adası etrafında da dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu model, bar tezgahı taburesi olarak da üretilmektedir. Ayrıca bu seride bulunan tekli koltuk ve puf ile birlikte dekore edilebilir.
  • Modern Alçak Sırtlı Bar Sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo