NEO-770019T Döşemeli Modern Koltuk ve Puf

Dosemeli_Modern_Koltuk_ve_Puf_NEO-770019T_5
Dosemeli_Modern_Koltuk_ve_Puf_NEO-770019T_4
Dosemeli_Modern_Koltuk_ve_Puf_NEO-770019T_1
Dosemeli_Modern_Koltuk_ve_Puf_NEO-770019T_2
Dosemeli_Modern_Koltuk_ve_Puf_NEO-770019T_3

NEO-770019T Döşemeli Modern Koltuk ve Puf

0 out of 5

Mekanlarda sıcak bir atmosfer yakalamak için tasarlanan Döşemeli Modern Koltuk ve Puf, maksimum konfor garantisi sunuyor. Yuvarlak kıvrımları ve ahşabın doğal dokusu ile bütüncül bir uyum vadeden modern koltuk, iç mekan kullanımı için oldukça uygun.

Stok kodu: NEO-770019T Kategoriler:

Açıklama

 Döşemeli Modern Koltuk ve Puf

Mekanlarda sıcak bir atmosfer yakalamak için tasarlanan döşemeli modern koltuk ve puf, maksimum konfor garantisi sunuyor. Yuvarlak kıvrımları ve ahşabın doğal dokusu ile bütüncül bir uyum vadeden modern koltuk, iç mekan kullanımı için oldukça uygun. Ev, ofis ve otel odası dekorasyonunda tercih edilebilecek model, bekleme alanları ve lobiler için de alternatif yaratıyor.

Geniş oturma kısmı ile misafirlere konforlu bir deneyim sunan koltuk, ayaklarını uzatmak isteyenler için puf ile birlikte üretiliyor. İstenildiği takdirde pufsuz da satın alınabilen koltuğun, ayakları hariç tamamı döşemelik kumaş ile kaplanıyor.

Farklı dekorasyon fikirleri için alternatif dokularda üretilebilen model; suni deri, nubuk, akrilik, pamuk, keten, süet ve kadife seçenekleri ile arzu edilen stili yakalayabiliyor. Döşemelik kumaş seçimindeki zenginliği renkler ve desenler konusunda da yakalayan ürün parke, taş zemin ve halı üzerinde estetik duruşunu pekiştiriyor.

Ahşap gövdesi tamamen kayın ağacından üretilen modern koltuğun ayakları için natürel ahşap, meşe ve ceviz renk seçenekleri bulunuyor. Modern duruşu ile tüm mekanlara farklı bir hava katan koltuk ve puf hakkında daha fazla bilgi almak için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern koltuk özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Minder için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Naturel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, otel, plaza binalarının misafir bekleme alanları için idealdir. Evlerin salon ve yatak odası bölümleri için de doğru seçimdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Puf ile veya ayrı olarak istenilen adette sipariş verilebilir.
  • Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo