NEO-770020T Modern Dinlenme Şezlong

Modern_Dinlenme_sezlong_NEO-770020T_1
Modern_Dinlenme_sezlong_NEO-770020T_2

NEO-770020T Modern Dinlenme Şezlong

0 out of 5

Modern dinlenme şezlong, tasarımındaki yalınlıkla estetik sağlarken kalitesi ile de konfor sunar. Şezlong; Bahçe, teras, veranda gibi açık alanlarda ve otellerin havuz başı için kullanıma uygundur.

Stok kodu: NEO-770020T Kategoriler:

Açıklama

Modern Dinlenme Şezlong

Modern dinlenme şezlong, tasarımındaki yalınlıkla estetik sağlarken kalitesi ile de konfor sunar. Ürün, sipariş üzerine özel üretim olarak tasarlanır. Kayın ağacından üretilen şezlong, tercihe göre iroko olarak da hazırlanabilir.

Şezlong; bahçe, teras, veranda gibi açık alanlarda ve otellerin havuz başı için kullanıma uygundur. Minderi ile birlikte tasarlanan ürünün minderi için istenilen desen ve kumaş seçimi yapılabilir. Suni deri, kadife, keten, nubuk, süet, pamuk, akrilik gibi pek çok kumaş ve renk seçeneği zengin renk kartelasında kullanıcılara sunulur.

Ahşap gövde için natürel, meşe ve ceviz renk alternatifi sunan şezlong, böylece her zevke hitap eden tasarım özellikleri sergiler. Hem iç hem de dış mekân kullanımı için elverişli olan modern dinlenme şezlongu, hava şartlarından etkilenmeden uzun ömürlü kullanım olanağı sunar. Modern dinlenme şezlongunu dilerseniz sade ve modern tasarıma sahip bahçe şemsiyeleri ile birlikte kombinleyerek kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Estetik görünümü ile mekânlara şıklık sağlayan zarif modern dinlenme şezlongu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve ürünün satış fiyatını incelemek için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern şezlong özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Tercihe göre iroko ile üretilebilir. Minder için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Naturel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Bahçe, teras, veranda gibi dış mekan alanların dekorasyonunda kullanılabilir. Otel işletmelerinde yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • İç ve dış mekan kullanımına uygundur.
  • Şezlong ile birlikte kullanılabileceğiniz bahçe şemsiyesi modellerini inceleyebilirsiniz. Detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo