NEO-770021T Yuvarlak Döşemeli Kulplu Puf

Yuvarlak_Dosemeli_Kulplu_Puf_NEO-770021T_1

NEO-770021T Yuvarlak Döşemeli Kulplu Puf

0 out of 5

İç mekanlara yuvarlak formu ve yumuşaklığı ile konfor ve sıcaklık getirmeye hazır Yuvarlak Döşemeli Kulplu Puf, sade ve modern tarzıyla farklı mobilyalara uyum sağlayabilir.

Stok kodu: NEO-770021T Kategoriler:

Açıklama

Yuvarlak Döşemeli Kulplu Puf

İç mekanlara yuvarlak formu ve yumuşaklığı ile konfor ve sıcaklık getirmeye hazır Yuvarlak Döşemeli Kulplu Puf, sade ve modern tarzıyla farklı mobilyalara uyum sağlayabilir. Kumaş rengi ve türü ile birlikte ahşap gövdenin rengi de isteğe göre değiştirilebilir.

Cafe ve restaurant ortamı için rahat ve eğlenceli bir seçim olan bu puf, otel odalarına ev sıcaklığı taşımak için de idealdir. Uzun süreli oturmaya uygun mekanlarda kullanım için de ideal dayanıklılıktadır. Ürün, ayrıca oturma odası ve salonlarda da rahatlıkla değerlendirilebilir.

Kulbu sayesinde kolayca tek elle taşınabilen yuvarlak kulplu puf modeli, sert hatlı ve köşeli kanepelerin görünümünü yumuşatmak ve iç mekan dekorasyonuna hareketlilik kazandırmak için doğru bir seçim olacaktır.

Yuvarlak Döşemeli Kulplu Puf, iç mekanlarda, canlı ve açık renkli kumaş seçenekleriyle birlikte kullanılabilir. Böylece dekorasyonda dinamik ve dikkat çekici bir hava yaratılabilir. Ürünle ilgili detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Yuvarlak Döşemeli Kulplu Puf, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde kayın ağacı kullanılmaktadır. Döşeme için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Naturel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel odası, cafe, ofis dekorasyonunun yanı sıra evlerin salon, yatak odası alanları için de idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Kulplu Puf ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo