NEO-770029T Modern Bar Tezgahı Taburesi

Modern_Bar_Tezgahi_Taburesi_NEO-770029T_1
Modern_Bar_Tezgahi_Taburesi_NEO-770029T_2

NEO-770029T Modern Bar Tezgahı Taburesi

0 out of 5

Mutfak adası etrafında şık şekilde dekore edilen Modern Bar Tezgahı Taburesi; Otel, bar, cafe ve kahve dükkanı işletmelerinde de sıkça kullanılıyor. Ayrıca tabureyi şirket, ofis plazalarının resepsiyon ve lobilerinde görmek de mümkün.

Stok kodu: NEO-770029T Kategoriler:

Açıklama

Modern Bar Tezgahı Taburesi

Kullanıcılara sunduğu benzersiz oturma konforuyla büyük beğeni toplayan özel üretim Modern Bar Tezgahı Taburesi, üretim programına siparişiniz doğrultusunda dahil ediliyor.

İç mekân kullanımı için son derece uygun olan ürün, eşsiz tasarımıyla dekorasyonunuza bambaşka bir hava katıyor. Taburenin ahşap gövdesinin üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı tercih ediliyor. Üst seviyede dayanıklılık ortaya koyan ahşap gövde natürel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabiliyor. Bu noktada seçim kullanıcıya bırakılıyor.

Ürünün yüksek konfor ortaya koyan oturum kısmında farklı tür, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanımı mümkün. Oturum kısmının dokusunu akrilik, pamuk, suni deri, süet, nubuk, kadife, keten kartelaları arasından seçebilirsiniz.

Mutfak adası etrafında şık şekilde dekore edilen tasarım otel, bar, cafe ve kahve dükkanı işletmelerinde de sıkça kullanılıyor. Ayrıca tabureyi şirket, ofis plazalarının resepsiyon ve lobilerinde görmek de mümkün.

Sırtlı bar sandalyesi olarak da imal edilen model, yalın ve ergonomik tasarımıyla işletmenizin atmosferini değiştiriyor. Ürünle aynı seride yer alan tekli koltuk ve pufu da şık kombinasyonlar yaratmak amacıyla tercih edebilirsiniz.

Taburenin üretim süreciyle ilgili merak ettiklerinizi öğrenmek için bizimle iletişime geçebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Özel tasarımı ile dekorasyona bambaşka bir görünüm katan Modern Ahşap Bar Sandalyesi, eşsiz oturma konforuyla herkesi çok şaşırtacak. Yarattığı keyifli atmosferle mekanın vazgeçilmezlerinden birisi olan bar taburesi özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Naturel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, kafe, kahve dükkanı işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, ofis, plaza binalarının resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Mutfak adası etrafında da dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu model, sırtlı bar sandalyesi olarak da üretilmektedir. Ayrıca bu seride bulunan tekli koltuk ve puf ile birlikte dekore edilebilir.
  • Modern Bar Sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo