NEO-200125T Siesta Slim Koltuk

Siesta_Slim_Koltuk_NEO-200125T_5
Siesta_Slim_Koltuk_NEO-200125T_2
Siesta_Slim_Koltuk_NEO-200125T_3
Siesta_Slim_Koltuk_NEO-200125T_4
Siesta_Slim_Koltuk_NEO-200125T_1

NEO-200125T Siesta Slim Koltuk

0 out of 5

İlk bakışta dikkat çeken, kullanıldığı dekorasyonda farkını ortaya koyacak, özgün sandalye modelidir. Bahçe mobilyaları tasarımları arasında, beklentisi yüksek olanlara hitap eden Siesta Slim Koltuk, sahip olduğu özellikleri ile göz alıcı, konforlu ve dayanıklı bir üründür.

Marka:Siesta
Stok kodu: NEO-200125T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Siesta Slim Koltuk

  • İlk bakışta dikkat çeken, kullanıldığı dekorasyonda farkını ortaya koyacak, özgün sandalye modelidir. Bahçe mobilyaları tasarımları arasında, beklentisi yüksek olanlara hitap eden Siesta Slim Koltuk, sahip olduğu özellikleri ile göz alıcı, konforlu ve dayanıklı bir üründür. Kolay temizlenebilir olması, yemek alanlarının hijyenik olmasına katkı sağlar. Siesta Masalar ile birlikte şık bir yemek alanı oluşturabileceğiniz koltuk, uzun süreli kullanımda dahi rahatlık sağlıyor.
  • Hem ev hem işletme dekorasyonu için ideal ürünün, kullanım alanı oldukça fazladır. Bahçe, veranda, teras, balkon gibi bütün dış mekanlarda yıl boyunda kullanılabilir. Özellikle insan trafiğinin fazla olduğu, otel, cafe, avm, restaurant işletmelerinde deforme olmadan uzun yıllar sağlamlığını korur.
  • Siesta Slim Koltuk, polipropilen malzeme ile üretilmektedir. Üretiminde kullanılan cam elyaf katkısı, ürünün kırılmamasını sağlıyor. Ayrıca UV katkısı sayesinde aşırı güneş altında dahi renkleri solmuyor.
  • Hafif ve kolay taşınabilir koltuk, kullanılmadığı zamanlarda istiflenebiliyor ve gereksiz yer kaplamıyor.
  • Slim Koltuk, dört farklı renkte üretilmektedir. Beyaz / Koyu Gri / Siyah / Kum Gri
  • Bu ürünü, Siesta Slim Şezlong ile aynı dekorasyonda birlikte kullanabilirsiniz. Slim Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz

Ek bilgi

Renk

Beyaz, Koyu Gri, Kum Gri, Siyah

Marka

Siesta

[porto_block id="23687" name="siesta-gruplar"]