NEO-770017T Ofis Şirket Modern Bekleme Koltuğu

Ofis_sirket_Modern_Bekleme_Koltugu_NEO-770017T_1
Ofis_sirket_Modern_Bekleme_Koltugu_NEO-770017T_2
Ofis_sirket_Modern_Bekleme_Koltugu_NEO-770017T_3

NEO-770017T Ofis Şirket Modern Bekleme Koltuğu

0 out of 5

Modern duruşu ile sakin bir atmosfer yaratmak için birebir olan Ofis Şirket Modern Bekleme Koltuğu, misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlamanızı sağlıyor. Modern tasarım deri, kumaş ve metalin uyumlu iş birliğini yansıtıyor.

Stok kodu: NEO-770017T Kategoriler:

Açıklama

Ofis Şirket Modern Bekleme Koltuğu

Modern duruşu ile sakin bir atmosfer yaratmak için birebir olan ofis şirket modern bekleme koltuğu, misafirlerinizi konforlu bir şekilde ağırlamanızı sağlıyor. Modern tasarım deri, kumaş ve metalin uyumlu iş birliğini yansıtıyor.

Sadece bekleme salonlarında değil, ofis ve toplantı salonlarında da rahat ve kullanışlı bir alternatif sunan model, ferah ve aydınlık mekanlar yaratmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Oturma kısmı keskin hatlardan uzak, yuvarlak ve yumuşak bir tasarıma sahip olan koltuk, dikkat çekici bir görünüme sahip. Ziyaretçilerin konforunu temin etmek için geniş oturum ve sırt kısmının yanında rahat kol detayları da öne çıkıyor.

Ana gövdesi 1. kalite ahşaptan üretilen modelin ayakları ise metal malzemeden tasarlanıyor. Yüksek dansiteli sünger üzerine döşemelik kumaş ile kaplanan model, zengin renk ve desen seçeneklerine sahip.

Kromaj kaplamalı metal ayaklar arzu edilen renkte, mat veya parlak olabiliyor. Taş zemin ve parke üzerinde son derece şık duran model, mermer ve granit gibi doğal taş zeminlerle de mükemmel bir uyum yakalıyor. Modern ofislerin konforlu seçeneği olmaya aday koltuğu sipariş vermek için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Ofis Şirket Modern Bekleme Koltuğu modeli, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Koltuğun gövdesi ahşap, ayakları metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Ral kartelasından seçilen renk ürün üzerine mat veya parlak olarak uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika, okul binalarının misafir bekleme, resepsiyon ve lobi alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım, otel plaza modern bekleme kanepesi olarak da üretilmektedir. Aynı mekanda birlikte kullanılabilir.
  • Bekleme koltuğu ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo