NEO-770015T Alçak Sırtlı Modern Tekli Koltuk

Alcak_Sirtli_Modern_Tekli_Koltuk_NEO-770015T_1

NEO-770015T Alçak Sırtlı Modern Tekli Koltuk

0 out of 5

Rahat ve konforlu yapısı ile güven veren bir atmosfer yaratmak isteyen işletmeler için uygun olan alçak sırtlı modern tekli koltuk, estetik bir duruşa sahip.

Stok kodu: NEO-770015T Kategoriler:

Açıklama

Alçak Sırtlı Modern Tekli Koltuk

Rahat ve konforlu yapısı ile güven veren bir atmosfer yaratmak isteyen işletmeler için uygun olan alçak sırtlı modern tekli koltuk, estetik bir duruşa sahip. Horeca sektöründe bekleme salonları, lobi ve yemek alanları için ideal olan döşemeli koltuk, ofis bekleme alanları ve toplantı salonları için de şık bir seçenek sunuyor.

Oturum kısmı oldukça geniş olan modern koltuk, misafirleri konforlu bir şekilde ağırlamak için gerekli olan tüm özellikleri taşıyor. Ayaklar hariç gövdesi ahşaptan imal edilen model, yüksek dansiteli sünger ile kaplanıyor.

Sırt ve oturma kısmında minderleri bulunan koltuğun döşemelik kumaş kartelası zengin renk ve desen alternatiflerine sahip. Farklı dokularda kumaş seçenekleri sunan ürün, kromaj kaplı ayakları ile uyum sağlayacak tüm kombinasyonlarda tercih edilebilir.

Metal ayakları arzu edildiği takdirde farklı renkler ile çalışılabilen koltuk, mat ve parlak olmak üzere iki farklı seçenek sunuyor. Doğal taş, granit ve mermer zeminlerin yanı sıra parke zeminlerle de yumuşak bir uyum yakalayan koltuk, modern dekorasyon anlayışı benimsenen tüm mekanlarda tercih ediliyor.

Sipariş üzerine üretilen alçak sırtlı koltuk hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Alçak Sırtı Modern Tekli Koltuk modeli, özel üretimdir ve sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Koltuğun gövdesi ahşap, ayakları metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Ral kartelasından seçilen renk ürün üzerine mat veya parlak olarak uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika, okul binalarının misafir bekleme, resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Ayrıca evlerin salon, yatak odası, çalışma odası dekorasyonlarında kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Modern koltuk ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo