NEO-770014T Modern Misafir Bekleme Koltuğu

Modern_Misafir_Bekleme_Koltugu_NEO-770014T_2
Modern_Misafir_Bekleme_Koltugu_NEO-770014T_1
Modern_Misafir_Bekleme_Koltugu_NEO-770014T_3

NEO-770014T Modern Misafir Bekleme Koltuğu

0 out of 5

Modern misafir bekleme koltuğu, yalın ve minimal tasarımı ile şık bir görünüm sunar. Plaza, ofis, hastane, klinik, okul ve otellerin bekleme, dinlenme yerlerinde kullanılmakla birlikte fast food, restaurant ve coffee shop’lar için de kullanıma uygundur.

Stok kodu: NEO-770014T Kategoriler:

Açıklama

Modern Misafir Bekleme Koltuğu

Modern misafir bekleme koltuğu, yalın ve minimal tasarımı ile şık bir görünüm sunar. İdeal ölçüleri ile dikkat çeken ürün, ayrıca kaliteli malzemelerden tasarlanarak uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar.

Minimal ve sade tasarıma sahip olan misafir koltuğu plaza, ofis, hastane, klinik, okul ve otellerin bekleme, dinlenme yerlerinde kullanılmakla birlikte fast food, restaurant ve coffee shop’lar için de kullanıma uygundur.

Özel üretim olarak tasarlanan koltuğun metal ayaklar maksimum dayanıklılık sağlar. Ayrıca şık bir duruş sergilemesi amacıyla ürünün metal ayakları kromaj ile kaplanır. Arzuya göre statik boya ile istenilen renkte mat ya da parlak alternatifle boyanan koltuk, böylece her zevke hitap eder.

Koltuğun iskeleti ahşaptan üretilerek hem dayanıklılık hem de şıklık bir arada sunulur. Oturma bölümünde konforu maksimum düzeyde sağlamak amacıyla yüksek dansiteli sünger kullanılır. Kumaş ve deseni isteğe göre tasarlanan bekleme koltuğu iç mekân kullanımı için idealdir.

Her zevke hitap eden tasarım anlayışına sahip olan misafir koltuğu hakkında detaylı bilgi almak ve ürünün satış fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Yumuşak hatları ve keyifli tasarımıyla dikkatleri üzerine çeken Modern Misafir Bekleme Koltuğu, özel üretimdir ve sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Koltuğun iskeleti ahşap, ayakları metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Ral kartelasından seçilen renk ürün üzerine mat veya parlak olarak uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, ofis, plaza, şirket, hastane, klinik, fabrika, okul binalarının misafir bekleme, resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Ayrıca cafe, restaurant gibi horeca sektöründeki işletmelerin yemek alanlarında, yemek masasının yanında kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Misafir bekleme koltuğu ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo