NEO-770012T Eames Stil Koltuk ve Puf

Eames_Stil_Koltuk_ve_Puf_NEO-770012T_1
Eames_Stil_Koltuk_ve_Puf_NEO-770012T_2
Eames_Stil_Koltuk_ve_Puf_NEO-770012T_3
Eames_Stil_Koltuk_ve_Puf_NEO-770012T_4
Eames_Stil_Koltuk_ve_Puf_NEO-770012T_7
Eames_Stil_Koltuk_ve_Puf_NEO-770012T_5
Eames_Stil_Koltuk_ve_Puf_NEO-770012T_6

NEO-770012T Eames Stil Koltuk ve Puf

0 out of 5

Modern çizgilerin eşsiz konforla buluştuğu Eames Stil Koltuk ve Puf, mekanlarınıza bambaşka bir kalite katıyor. Ahşap ile metalin uyumuna bayılacağınız bu tasarım, modernin zirvesinde.

Stok kodu: NEO-770012T Kategoriler:

Açıklama

Eames Stil Koltuk ve Puf

Modern çizgilerin eşsiz konforla buluştuğu Eames Stil Koltuk ve Puf, mekanlarınıza bambaşka bir hava katıyor. Ahşap ile metalin uyumuna bayılacağınız bu tasarım, modernin zirvesinde.

Özel üretim ürünler arasında yer alan Eames Stil Koltuk ve Puf modeli, modern tasarımı benzersiz konforla bir araya getirmeyi başarıyor.

Modern dekorasyon anlayışının en önemli temsilcilerinden biri olan ürün, ahşap ve metalin kusursuz uyumunu sizinle buluşturuyor. İç mekân dekorasyonu için son derece uygun nitelikleri bünyesinde barındıran modelin metal ayakları kromaj kaplama olarak imal ediliyor.

Kromaj kaplama metal ayaklar, sizin tercihiniz doğrultusunda statik boyalı şekilde üretilebiliyor. Karteladan seçtiğiniz renk, ürünün üzerine mat ya da parlak olarak uygulanabiliyor.

Mekânlarınıza bambaşka bir kalite katan tasarım; otel, ofis, hastane, plaza, klinik ve fabrikaların bekleme, lobi, resepsiyonları için oldukça ideal. Ayrıca model, evlerinizin çalışma odası, yatak odası ve salonlarında da rahatlıkla dekore edilebiliyor.

Koltuğun gövdesi ısıtılarak şekil verilen ahşaptan üretiliyor. Oturum rahatlığı sunmak amacıyla yüksek dansiteli süngerden imal edilen döşemeli kısım için farklı tür, renk ve desenlerde kumaş kullanılabiliyor.

Koltuk ve pufu, ayrı olarak istediğiniz adette sipariş edebildiğiniz model, konuklarınızı modern çizgiler ve eşsiz bir konforla ağırlamanıza imkân tanıyor.

Siz de kalite ve şıklığın birleşiminden meydana gelen ürünle ilgili merak ettiklerinizi sormak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Eames Stil Koltuk ve Puf modeli, özel üretimdir ve sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Koltuğun gövdesi ısıtılarak şekil verilen ahşap, ayakları ise metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Ral kartelasından seçilen renk ürün üzerine mat veya parlak olarak uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika, okul binalarının misafir bekleme, resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Ayrıca evlerin salon, yatak odası, çalışma odası dekorasyonlarında kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Koltuk ve puf ayrı olarak istenilen adette sipariş verilebilir.
  • Modern koltuk ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo