NEO-770016T Otel Plaza Modern Bekleme Kanepesi

Otel_Plaza_Modern_Bekleme_Kanepesi_NEO-770016T_1
Otel_Plaza_Modern_Bekleme_Kanepesi_NEO-770016T_2
Otel_Plaza_Modern_Bekleme_Kanepesi_NEO-770016T_3

NEO-770016T Otel Plaza Modern Bekleme Kanepesi

0 out of 5

Otel Plaza Modern Bekleme Kanepesi, üretim programına siparişiniz üzerine dahil ediliyor. Ürün aynı modelde üretilen tekli koltuk ile birlikte dekore edilebilir.

Stok kodu: NEO-770016T Kategoriler:

Açıklama

Otel Plaza Modern Bekleme Kanepesi

Otel Plaza Modern Bekleme Kanepesi, üretim programına siparişiniz üzerine dahil ediliyor. Ofis şirket bekleme koltuğu olarak da imal edilen tasarım, iç mekân kullanımı için son derece ideal. Ürün aynı modelde üretilen tekli koltuk ile birlikte dekore edilebilir.

Kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getiren ürün, şık tasarım detaylarıyla büyük beğeni topluyor. Konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanızı sağlayan modelin metal ayakları kromaj kaplama ile imal ediliyor. Kanepenin ayaklarına arzu ettiğiniz renkte statik boya uygulaması yapılabiliyor. Karteladan seçtiğiniz renk, metal ayak üzerine parlak veya mat şekilde uygulanabilir.

Koltuğun iskeleti ise ahşaptan üretiliyor. Döşemeli kısımda konforu desteklemek amacıyla yüksek dansiteli sünger tercih ediliyor. Döşemede farklı tür, renk ve desenlerde kumaş kullanılabiliyor.

Çeşitli alanlarda faaliyet gösteren işletme ve kurumlar tarafından sıkça tercih edilen ürün, dayanıklı ve konforlu kullanımı temsil ediyor. Model otel, ofis, plaza, fabrika, hastane, klinik ve okulların; resepsiyon, lobi, bekleme alanları için oldukça uygun.

Siz de şık çizgileri ve ergonomik yapısıyla işletmenizin kimliğini en iyi şekilde yansıtacak kanepeyle ilgili detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Ofis Plaza Modern Bekleme Kanepesi, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Koltuğun iskeleti ahşap, ayakları metaldir. Yüksek dansiteli sünger kullanılan döşemeli kısım için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş kullanılabilir.
  • Metal ayaklar kromaj kaplamadır. Tercihe göre istenilen renkte statik boyalı olarak üretilebilir. Ral kartelasından seçilen renk ürün üzerine mat veya parlak olarak uygulanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, ofis, plaza, hastane, klinik, fabrika, okul binalarının misafir bekleme, resepsiyon ve lobi alanları için idealdir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu tasarım, ofis şirket bekleme koltuğu olarak da üretilmektedir. Aynı mekanda birlikte kullanılabilir.
  • Otel Plaza Modern Bekleme Kanepesi ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo