NEO-770025T Modern Ahşap Döşemeli Tabure

Modern_Ahsap_Dosemeli_Tabure_NEO-770025T_1

NEO-770025T Modern Ahşap Döşemeli Tabure

0 out of 5

Otel, bar, cafe, coffee shop gibi işletmelerin dekorasyonu için tasarlanan Modern Ahşap Döşemeli Tabure; şirket, otel ve plaza binalarının resepsiyon ve lobileri için de ideal seçenekler arasında yer alıyor.

Stok kodu: NEO-770025T Kategoriler:

Açıklama

Modern Ahşap Döşemeli Tabure

Özel üretim modeller arasında yer alan Modern Ahşap Döşemeli Tabure, üretim programına sipariş üzerine alınıyor.

Otel, bar, cafe, coffee shop gibi işletmelerin dekorasyonu için tasarlanan ürün; şirket, otel ve plaza binalarının resepsiyon ve lobileri için de ideal seçenekler arasında yer alıyor. Model ayrıca mutfak adası etrafına konumlandırıldığında da çok şık bir görüntüye imza atıyor.

Taburenin gövde üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılıyor. Ahşap gövde için natürel renk, meşe ve ceviz tonları renk seçeneği olarak sunuluyor.

Taburenin oturum kısmına mevcut dekorasyonunuza uygun olarak farklı renk ve desenlerde kumaş veya deri uygulaması yapılıyor. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk ve akrilik gibi birçok seçeneğin bulunduğu kartelalar kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

İç mekânlarda kullanma uygun olarak tasarlanan tabure, bar masaları kategorisindeki modellerle çok şık kombinler oluşturuyor. Siz de işletmenizde rahat, şık ve modern bir hava yaratmak istiyorsanız ürün hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sağlamlığı ve rahat oturumuyla dikkat çeken bir ürüne sahip olmak için tabureyi hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern Ahşap Döşemeli Tabure, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Naturel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, otel, plaza binalarının resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Mutfak adası etrafında da dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur. Bar masaları kategorisi incelenebilir, şık bir kombin oluşturulabilir.
  • Ahşap Bar Taburesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo