NEO-770024T Modern Ahşap Bar Sandalyesi

Modern_Ahsap_Bar_Sandalyesi_NEO-770024T_1
Modern_Ahsap_Bar_Sandalyesi_NEO-770024T_2
Modern_Ahsap_Bar_Sandalyesi_NEO-770024T_3
Modern_Ahsap_Bar_Sandalyesi_NEO-770024T_4

NEO-770024T Modern Ahşap Bar Sandalyesi

0 out of 5

Modern Ahşap Bar Sandalyesi, çeşitli kullanım alanlarına uygunluğu nedeniyle birçok farklı işletme tarafından tercih ediliyor. Tabure olarak da imal edilen model, dayanıklı ve konforlu yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ayrıca iki ürün aynı dekorasyonda kullanılabiliyor.

Stok kodu: NEO-770024T Kategoriler:

Açıklama

Modern Ahşap Bar Sandalyesi

Modern Ahşap Bar Sandalyesi, çeşitli kullanım alanlarına uygunluğu nedeniyle birçok farklı işletme tarafından tercih ediliyor. Özel üretim olan ve imalat programına sipariş üzerine dahil edilen model, iç mekân kullanımı için ideal.

Horeca sektöründe yer alan cafe, coffee shop, otel ve barların dekorasyonunda kullanılan tasarım, mutfak adası etrafında da dekore edilebiliyor. Ürün buna ek olarak şirket, otel, plazaların resepsiyon ve lobi alanlarında da kullanılıyor.

Ürünün dayanıklı yapısının ana unsuru olan ahşap gövdenin üretiminde birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacı tercih ediliyor. Modelin gövdesi için renk seçimi yapabiliyorsunuz. Sandalye sizin tercihiniz doğrultusunda natürel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabiliyor.

Kullanıcı konforunu sağlayan oturum kısmı için farklı tür, desen ve renklerde kumaş veya deri kullanılabiliyor. Nubuk, kadife, keten, suni deri, süet, pamuk, akrilik seçeneklerinin yer aldığı kartelalardan oturum bölümü için seçim yapabiliyorsunuz.

Tabure olarak da imal edilen model, dayanıklı ve konforlu yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Ayrıca iki ürün aynı dekorasyonda kullanılabiliyor.

Siz de bar sandalyesiyle ilgili detaylı bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Modern Ahşap Bar Sandalyesi, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Naturel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, otel, plaza binalarının resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Mutfak adası etrafında da dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu model, modern döşemeli pub tabure olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Ahşap Bar Sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo