NEO-770026T Modern Döşemeli Pub Tabure

Modern_Dosemeli_Pub_Tabure_NEO-770026T_1
Modern_Dosemeli_Pub_Tabure_NEO-770026T_2
Modern_Dosemeli_Pub_Tabure_NEO-770026T_3

NEO-770026T Modern Döşemeli Pub Tabure

0 out of 5

Modern döşemeli pub tabure, otel, restaurant, coffee shop gibi işletmelerin bar bölümünde kullanılmakla birlikte plaza, hastane, ofis gibi iç mekânların danışma bölümü için de kullanıma uygundur.

Stok kodu: NEO-770026T Kategoriler:

Açıklama

Modern Döşemeli Pub Tabure

Modern döşemeli pub tabure, sipariş üzerine özel üretim olarak tasarlanır. Geniş kullanım olanağı sunan ürün başta otel, restaurant, coffee shop gibi işletmelerin bar bölümünde kullanılmakla birlikte plaza, hastane, ofis gibi iç mekânların danışma bölümü için de kullanıma uygundur.

Birinci sınıf fırınlanmış kayın ağacından üretilen tabure, kalitesiyle uzun ömürlü kullanım olanağı sağlar. Zengin kumaş kartelasında farklı desen ve kumaş çeşitleri sunan ürün, böylece her zevke hitap eder.

İç mekân kullanımı için uygun olan pub taburesi, minimal ve yalın tasarımı ile ortamda şık bir atmosfer yaratır. İdeal ölçüleri ile dikkat çeken ürün, ayrıca istenilen gövde rengine boyanabilir. Natürel renk, ceviz ve meşe gibi doğal ahşap görünümlü renklerle zarif bir duruş sergiler.

Modern döşemeli pub taburenin özelliklerini yakından incelemek, ürün hakkında detaylı bilgi almak, zevkinize göre ürünü kişiselleştirmek ve toptan satış fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern Döşemeli Pub Tabure, özel üretimdir, sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Ahşap gövde üretiminde 1. sınıf fırınlanmış kayın ağacı kullanılmaktadır. Oturum kısmı için, farklı türlerde, renk ve desenlerde kumaş veya deri kullanılabilir. Suni deri, süet, nubuk, kadife, keten, pamuk, akrilik gibi seçeneklerin bulunduğu çok sayıda kartela bulunmaktadır.
  • Ahşap gövde için renk seçimi yapılabilir. Naturel renkte, meşe ve ceviz tonlarında boyanabilir.
  • Kullanım Yeri: Otel, bar, cafe, coffee shop işletmelerinin dekorasyonlarında kullanılabilir. Ayrıca şirket, otel, plaza binalarının resepsiyon ve lobi alanları için idealdir. Mutfak adası etrafında da dekore edilebilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur.
  • Bu model, ahşap sırtlı bar sandalyesi olarak da üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir.
  • Minimalist Modern Ahşap Bar Sandalyesi ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo