NEO-770010T Modern Küçük Yuvarlak Masa

Modern_Kucuk_Yuvarlak_Masa_NEO-770010T_1
Modern_Kucuk_Yuvarlak_Masa_NEO-770010T_3
Modern_Kucuk_Yuvarlak_Masa_NEO-770010T_2

NEO-770010T Modern Küçük Yuvarlak Masa

0 out of 5

Modern Küçük Yuvarlak Masa coffee shop, otel odası, cafe ve ev dekorasyonlarında, modern, zarif ve şık bir masa kullanmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Evlerin salon, mutfak ve yatak odasında kullanılabilen masa, işletme dekorasyonları için de en iyi seçeneklerden biri.

Stok kodu: NEO-770010T Kategoriler:

Açıklama

Modern Küçük Yuvarlak Masa

Minik, zarif ve bir o kadar şık bir masa arıyorsanız bu tasarım tam size göre. Bu dekoratif ayaklı ahşap masanın estetiği, sizinle birlikte çevrenizdeki herkesi etkileyecek.

Modern Küçük Yuvarlak Masa coffee shop, otel odası, cafe ve ev dekorasyonlarında, modern, zarif ve şık bir masa kullanmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Modelin iki berjer arasında konumlandırılmasıyla yaratılan sıcak atmosfer, hem siz hem de konuklarınız için vazgeçilmez bir hâle geliyor. Evlerin salon, mutfak ve yatak odasında kullanılabilen masa, işletme dekorasyonları için de en iyi seçeneklerden biri.

Modelin ayak tasarımındaki zarif detaylar mevcut estetik görünümünü destekliyor. Ürünün dekoratif ayakları dilediğiniz her yerde şık bir köşe yaratmanızı mümkün kılıyor.

Sipariş üzerine üretim programına alınan masanın tablası masif kaplama olarak tasarlanıyor. Ürünün masif ahşap olarak tercih edilen ayaklarına ısıtılarak şekil veriliyor. Ürünün dekorasyonunuza uyumunu sağlaması için natürel renk, teak veya ceviz rengi arasından seçim yapılabiliyor.

İç mekân dekorasyonuna uygun olarak tasarlanan ürün, birçok çeşidin bulunduğu koltuk kategorisindeki modellerle bir arada kullanılabiliyor. İşlevselliği ve ergonomisinin yanı sıra estetik yapısıyla da dikkat çeken sandalye hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konuklarınızı sıcak ve konforlu bir atmosferde ağırlamak için dilerseniz ürünü hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Modern Küçük Yuvarlak Masa, özel üretimdir ve sipariş üzerine üretim programına alınmaktadır.
  • Kullanılan Malzeme: Masanın tablası masif kaplamadır. Ayakları ısıtılarak şekil verilen masif ahşaptır. Masa naturel renkte boyanabilir veya teak rengi, ceviz rengi tercih edilebilir.
  • Kullanım Yeri: Ev dekorasyonunda iki berjer arasında, yatak odasında, salonda ve mutfakta dekore edilebilir. Ayrıca otel odasında veya kafe, kahve dükkanı işletmelerinde kullanılabilir.
  • İç mekan kullanımına uygundur. Farklı modellerin bulunduğu koltuklar sayfası incelenebilir, şık bir kombinasyon oluşturabilir.
  • Küçük yuvarlak masa ilgili detaylı bilgi ve fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo