NEO-880002T Bahçe Rattan Sandalye

Bahce-Rattan-Sandalye-NEO-880002T_1
Bahce-Rattan-Sandalye-NEO-880002T_2
Bahce Rattan Sandalye NEO-880002T -3
Bahce Rattan Sandalye NEO-880002T-4

NEO-880002T Bahçe Rattan Sandalye

0 out of 5

İthal ürünler arasında yer alan Bahçe Rattan Sandalye, hem ev hem de işletmelerin dekorasyonlarında tercih ediliyor. Otel restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi gibi işletmelerin dış mekânlarında kullanılan ürün; kahverengi, beyaz ve gri renklerde tasarlanıyor.

Stok kodu: NEO-880002T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Bahçe Rattan Sandalye

İthal ürünler arasında yer alan Bahçe Rattan Sandalye, hem ev hem de işletmelerin dekorasyonlarında tercih ediliyor. Otel restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi gibi işletmelerin dış mekânlarında kullanılan ürün; kahverengi ve beyaz renklerde tasarlanıyor. Konforuyla dikkat çeken model, omurga ve sırt sağlığını destekleyen tasarımıyla konuklarınızın rahat etmesini sağlıyor.

Sandalye, rattan masa kategorisinde yer alan modellerle birlikte kullanıldığında oldukça şık bir yemek grubu oluşturuyor. Ürün ayrıca alüminyum, ahşap, iroko ve compact masalarla da uyumlu bir görüntü oluşturuyor. Modelin istiflenebilir yapısı depolanmasını, taşınmasını ve nakliyesini kolaylaştırıyor.

Sandalyenin ayaklarının altında yer alan plastik takozlar hem sandalyeyi hem de kullanıldığı zemini koruyor. Ürünün oturum sırasında dayanıklılığını artırmak amacıyla, oturma alanının altı destek bağlarıyla güçlendiriliyor.

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan rattan sandalye, zorlu hava koşullarına dayanıklılığıyla da dikkat çekiyor. Dört mevsim kullanılabilen ürünün gövdesindeki elektrostatik boya da uzun süreli kullanımı destekliyor. İşletmenizin genel atmosferine kolaylıkla uyum sağlayabilecek bir tasarıma sahip olan sandalye, konuklarınıza konforlu bir oturma deneyimi sunuyor.

Siz de ürünle ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bahçe, balkon ve teraslara rahat bir hava katan ürünü dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
 • Bahçe Rattan Sandalye ithal üründür.
 • Rattan Rengi: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • İstiflenebilir olması depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Minder dahil değildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • Bahçe Sandalyesi ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo