NEO-880006T Kollu Rattan Sandalye

Kollu-Rattan-Sandalye-NEO-880006T_1
Kollu-Rattan-Sandalye-NEO-880006T_2
Kollu-Rattan-Sandalye-NEO-880006T_3
Kollu-Rattan-Sandalye-NEO-880006T_4

NEO-880006T Kollu Rattan Sandalye

0 out of 5

Hem ev hem de işletmelerin dekorasyonunda kullanılan Kollu Rattan Sandalye otel, restaurant, cafe, fast food ve alışveriş merkezi gibi işletmelerin bahçe, balkon ve terasları için tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Stok kodu: NEO-880006T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Kollu Rattan Sandalye

Hem ev hem de işletmelerin dekorasyonunda kullanılan Kollu Rattan Sandalye otel, restaurant, cafe, fast food ve alışveriş merkezi gibi işletmelerin bahçe, balkon ve terasları için tercih edilen ürünler arasında ilk sıralarda yer alıyor.

Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklı olan sandalye, sunduğu rahat oturum deneyimiyle kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor. Kahverengi, açık kahverengi ve beyaz renk seçenekleri bulunan ürün modern, konforlu ve şık tasarımıyla ilgi çekiyor.

Rattan sandalyenin gövdesine elektrostatik boya uygulaması yapılıyor. Ürünün istiflenebilir yapısı depolama, taşıma ve nakliye gibi işlemlerde kolaylık sağlıyor. Modelin ayaklarının altında ürünün dayanıklılığına katkıda bulunan plastik takozlar yer alıyor. Sandalyenin oturma alanının alt kısmının destek bağlarıyla güçlendirilmesi de ürünün sağlamlığına katkıda bulunuyor. Modele dahil olan minder, konforlu oturum deneyimini destekliyor.

Rattan masaların yanı sıra alüminyum, ahşap, iroko ve compact masalar ile de şık kombinler oluşturan sandalye, bahçe mobilyaları kategorisinde yer alıyor. Kollu rattan sandalye ile ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Siz de konuklarınızı şık ve rahat bir atmosferde ağırlamak istiyorsanız modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
 • Rattan Sandalye ithal üründür.
 • Rattan Rengi: Kahverengi & Beyaz & Açık Kahverengi
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • İstiflenebilir olması depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Minder dahildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • w.55cm d.60cm h.88cm
 • Rattan Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Açık Kahverengi, Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo