NEO-880008T Yuvarlak Sırtlı Rattan Sandalye

Yuvarlak-Sirtli-Rattan-Sandalye-NEO-880008T_2
Yuvarlak-Sirtli-Rattan-Sandalye-NEO-880008T_1

NEO-880008T Yuvarlak Sırtlı Rattan Sandalye

0 out of 5

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan Yuvarlak Sırtlı Rattan Sandalye otel, restaurant, cafe, fast food ve alışveriş merkezi gibi işletmelerin dış mekânlarında konuklarınızı ağırlamak için en ideal seçeneklerden biri.

Stok kodu: NEO-880008T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Yuvarlak Sırtlı Rattan Sandalye

Yuvarlak Sırtlı Rattan Sandalye, hem ev hem de işletmelerin dekorasyonu için en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan sandalye otel, restaurant, cafe, fast food ve alışveriş merkezi gibi işletmelerin dış mekânlarında konuklarınızı ağırlamak için en ideal seçeneklerden biri. Ürün, rahat ve sağlam yapısının yanı sıra şık tasarımıyla da ev ve işletmelerin bahçe, balkon ve teraslarını tamamlıyor.

İthal bir ürün olan sandalyede rattan rengi olarak kahverengi ve beyaz kullanılıyor. Ürünün gövdesine elektrostatik boya uygulaması yapılıyor. Modelin oturma kısmında bulunan minderin iç dolgusunda kaliteli ve dayanıklı bir malzeme tercih ediliyor.

Ürünün istiflenebilmesi depolama, taşıma ve sevkiyatı kolay hâle getiriyor. Sandalyenin ayaklarının altı plastik takozlar ile desteklenirken oturma alanının alt kısmı ise destek bağlarıyla güçlendiriliyor.

Model yoğun kullanıma karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanıyor. Ürün, rattan masa kategorisindeki modellerle birlikte çok şık kombinler oluşturuyor. Sandalye ayrıca alüminyum, ahşap, iroko ve compact masalarla birlikte de kullanılabiliyor.

Dış hava koşullarına karşı dayanıklı olan sandalyeyle ilgili daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Uzun süreli oturumlarda konforlu bir kullanıcı deneyimine imza atan ürünü dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
 • Yuvarlak Sırtlı Rattan Sandalye ithal üründür.
 • Rattan Rengi: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • İstiflenebilir olması depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Minder dahildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • w.53cm d.65cm h.80cm
 • Rattan Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo