NEO-880015T Rattan Örgü Küçük Koltuk

Rattan-Orgu-Kucuk-Koltuk-NEO-880015T_1
Rattan-Orgu-Kucuk-Koltuk-NEO-880015T_2

NEO-880015T Rattan Örgü Küçük Koltuk

0 out of 5

Şık görünümü ve konforlu yapısıyla büyük beğeni toplayan Rattan Örgü Küçük Koltuk, ithal bir ürün. Bahçe mobilyaları sınıfında yer alan koltuk sadece işletme dekorasyonları için değil, evinizin şıklığını tamamlamak için de son derece uygun.

Stok kodu: NEO-880015T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Rattan Örgü Küçük Koltuk

Şık görünümü ve konforlu yapısıyla büyük beğeni toplayan Rattan Örgü Küçük Koltuk, ithal bir ürün. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda bile ilk günkü hâlini korumayı başaran modelin satışına oturum konforunu önemli ölçüde destekleyen minder de dahil ediliyor.

Bahçe mobilyaları sınıfında yer alan koltuk sadece işletme dekorasyonları için değil, evinizin şıklığını tamamlamak için de son derece uygun. Ürün, yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren otel, restaurant, cafe, alışveriş merkezi ve fast food işletmelerinin bahçe, balkon, teraslarında dört mevsim boyunca kullanılabiliyor.

Ergonomik kullanım açısından ideal ölçülere sahip olan koltuk, rattan masa kategorisindeki modellerle kombinlenebilir. Buna ek olarak ürünü ahşap, iroko, compact, alüminyum masalar ile dekore ederek de oldukça şık bir yemek takımı oluşturabilirsiniz.

Kahverengi rengi ile pastel tonlarının doğal şıklığını sizinle buluşturan modelin gövdesi elektrostatik boyalı. İstiflenebilir olması sayesinde sevkiyat kolaylığı sağlayan koltuk, oturma alanının altındaki destek bağlarıyla dayanıklılığını pekiştiriyor. Ayrıca ayakların altında yer alan plastik takozlar da kullanım ömrünü hatırı sayılır şekilde olumlu etkiliyor.

Siz de işletmenizin veya evinizin havasını değiştirecek koltuğa sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Kullanıcı deneyimini işlevsel hâle getiren ürün hakkındaki detayları öğrenebilir, dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
 • Rattan Örgü Küçük Koltuk ithal üründür.
 • Rattan Rengi: Kahverengi
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • İstiflenebilir olması depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Minder dahildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan koltuk, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • w.57cm d.58cm h.76cm
 • Rattan Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Açık Kahverengi, Kahverengi

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo