NEO-880017T Bahçe Rattan Koltuk

Bahce-Rattan-Koltuk-NEO-880017T_1

NEO-880017T Bahçe Rattan Koltuk

0 out of 5

İthal bir ürün olan Bahçe Rattan Koltuk, minder dahil olacak şekilde satışa sunuluyor. Uzun süreli, yoğun kullanıma karşı dayanıklı yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanan ürün, rattan masa kategorisindeki masalarla şık şekilde kombinlenebilir.

Availability: Stokta yok Stok kodu: NEO-880017T Kategoriler:

Açıklama

Bahçe Rattan Koltuk

İthal bir ürün olan Bahçe Rattan Koltuk, minder dahil olacak şekilde satışa sunuluyor. 66 cm genişlik, 66 cm derinlik ve 80 cm yükseklikte üretilen model, değişen hava şartlarına karşı son derece dayanıklı.

Bahçe mobilyaları grubu içerisinde yer alan ve üst seviye oturma konforu ortaya koyan ürünün rattan rengi ise beyaz. Hem ev hem de işletme dekorasyonlarında tercih edilen ve modern çizgileriyle kullanıldığı ortamın havasını değiştiren tasarım, oldukça şık bir görünüme sahip.

Dört mevsim boyunca kullanılabilen model, yeme-içme sektöründe faaliyet gösteren farklı işletmeler tarafından tercih ediliyor. Koltuk otel, restaurant, fast food restoranı, cafe ve alışveriş merkezlerinin; bahçe, balkon ve teraslarında kullanılabiliyor.

Uzun süreli, yoğun kullanıma karşı dayanıklı yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanan ürün, rattan masa kategorisindeki masalarla şık şekilde kombinlenebilir. Ayrıca ahşap, alüminyum, iroko, compact masalarla da dekore edilebilen koltuk, zarif yemek grupları oluşturmanızı sağlıyor.

Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan modelin oturma alanının altı destek bağlarıyla güçlendiriliyor. Buna ek olarak ürünün ayaklarının altında bulunan plastik takozlar da ekstra dayanıklılık ortaya koyuyor.

Siz de konuklarınızı keyifli ve rahat hissettirmeye önem veriyorsanız ürünle ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz koltuğu hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları

 • Bahçe Rattan Koltuk ithal üründür.
 • Rattan Rengi: Beyaz
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • Minder dahildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan koltuk, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • w.66cm d.66cm h.80cm
 • Rattan Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo