NEO-880019T Balkon Veranda Rattan Koltuk

Balkon-Veranda-Rattan-Koltuk-NEO-880019T_1
Balkon-Veranda-Rattan-Koltuk-NEO-880019T_2

NEO-880019T Balkon Veranda Rattan Koltuk

0 out of 5

Ev ve işletme dekorasyonları için son derece ideal olan koltuk, bahçe mobilyaları sınıfında yer alıyor. Balkon Veranda Rattan Koltuk, kahverengi ve beyaz rattan renklerde üretiliyor.

Stok kodu: NEO-880019T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Balkon Veranda Rattan Koltuk

İthal ürünler sınıfında yer alan Balkon Veranda Rattan Koltuk, kahverengi ve beyaz rattan renklerde üretiliyor. Oturum konforunu hatırı sayılır seviyede artıran minderle satışa sunulan ürünün gövdesi ise elektrostatik boyalı.

61 cm genişlik, 63 cm derinlik, 104 cm yükseklikte imal edilen rattan koltuk, dış hava şartlarına karşı dayanıklı yapısıyla dikkat çekiyor. Modelin mevcut dayanıklı yapısı ayakların altına yerleştirilen plastik takozlarla önemli ölçüde destekleniyor. Bu sayede hem ürün hem de zemin korunuyor. Keza oturma alanının alt kısmının destek bağlarıyla güçlendirilmesi de değerli bir kullanım avantajı sunuyor.

Ev ve işletme dekorasyonları için son derece ideal olan koltuk, bahçe mobilyaları sınıfında yer alıyor. İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu alanlarda bile deforme olmayan ürün, rattan masa kategorisindeki modellerle kombin yapılabiliyor. Ürün buna ek olarak alüminyum, ahşap, iroko, compact masalarla da dekore edilebiliyor.

Fast food restoranı, otel, cafe, restaurant ve alışveriş merkezi işletmelerinin yıl boyunca gönül rahatlığıyla kullandığı model genelde bahçe, balkon ve teraslarda yer vermek üzere tercih ediliyor.

Siz de işletmenizi ziyaret eden konukları konforlu şekilde ağırlamanızı sağlayacak koltukla ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Balkon Veranda Rattan Koltuk ithal üründür.
 • Rattan Renkleri: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • Minder dahildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan koltuk, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • w.61cm d.63cm h.104cm
 • Rattan Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo