NEO-880020T Sırtı Amortisörlü Rattan Sandalye

Sirti-Amortisorlu-Rattan-Sandalye-NEO-880020T_1
Sirti-Amortisorlu-Rattan-Sandalye-NEO-880020T_2

NEO-880020T Sırtı Amortisörlü Rattan Sandalye

0 out of 5

Bahçe mobilyaları sınıfında yer alan Sırtı Amortisörlü Rattan Sandalye, işletme ve ev dekorasyonları için ideal. Ürün horeca sektöründe yer alan otel, cafe, restaurant, alışveriş merkezi, fast food işletmelerinin bahçe, balkon, teras bölümlerinde dört mevsim boyunca kullanılabiliyor.

Stok kodu: NEO-880020T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Sırtı Amortisörlü Rattan Sandalye

Sırt kısmı geriye doğru yatırılabilen ve son derece konforlu bir kullanıcı deneyimi sunan Sırtı Amortisörlü Rattan Sandalye, ithal bir ürün.

Bahçe mobilyaları sınıfında yer alan sandalye, işletme ve ev dekorasyonları için ideal. Ürün horeca sektöründe yer alan otel, cafe, restaurant, alışveriş merkezi, fast food işletmelerinin bahçe, balkon, teras bölümlerinde dört mevsim boyunca kullanılabiliyor.

Elektrostatik boyalı gövdeye sahip olan modelin oturma alanının altı destek bağlarıyla güçlendiriliyor. Ürünün ayaklarının altındaki plastik takozlar ise ekstra dayanıklılık sağlıyor.

Kahverengi ve beyaz rattan renklerde üretilen sandalyeyi, rattan masa kategorisindeki ürünlerle kombinleyip şık bir yemek grubu oluşturabilirsiniz. Buna ek olarak model alüminyum, ahşap, iroko ve compact masalar ile de dekore edilebiliyor.

Konuklarınıza sunduğunuz konforu pekiştirmeniz için minder dahil olacak şekilde satışa sunulan ürün, insan yoğunluğunun fazla olduğu işletmelerde bile ilk günkü formunu korumayı başarıyor. Ergonomik kullanımı destekleyen ölçüleriyle büyük beğeni toplayan model, hava şartlarına karşı da oldukça dayanıklı.

Siz de işletmenizde veya evinizde misafirlerinizi konfordan ödün vermeden ağırlamanızı sağlayacak bir sandalyeye sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Sırtı Amortisörlü Rattan Sandalye ithal üründür. Sırt kısmı geriye doğru yatırılabilir.
 • Rattan Renkleri: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • Minder dahildir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • w.61cm d.63cm h.104cm
 • Rattan Sandalyeler ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo