NEO-880021T Alüminyum Rattan Cafe Koltuk

Aluminyum-Rattan-Cafe-Koltuk-NEO-880021T_1
Aluminyum-Rattan-Cafe-Koltuk-NEO-880021T_2
Aluminyum-Rattan-Cafe-Koltuk-NEO-880021T_3

NEO-880021T Alüminyum Rattan Cafe Koltuk

0 out of 5

Alüminyum Rattan Cafe Koltuk, modern ve minimal tasarımı sayesinde zengin kullanım yelpazesine sahiptir. Dış mekân kullanımına uygun materyalden üretilen koltuk, ithal bir üründür.

Stok kodu: NEO-880021T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Alüminyum Rattan Cafe Koltuk

Alüminyum Rattan Cafe Koltuk, modern ve minimal tasarımı sayesinde zengin kullanım yelpazesine sahiptir. Dış mekân kullanımına uygun materyalden üretilen koltuk, ithal bir üründür.

Alışveriş merkezlerinin yemek alanları, otel, cafe ve restaurantların bahçe bölümlerinde kullanıma uygun olan şık tasarımlı sandalye, ayrıca bahçe, teras ve balkon gibi dış mekân yaşam alanları için de tercih edilebilir.

Dış çevre koşullarına karşı dayanıklı bir ürün olan rattan cafe koltuk; beyaz, kahverengi ve bambu gövde renk seçenekleri ile her zevke hitap eden tasarımlar sunar.

Oturma sürecini en konforlu hale getirmek amacıyla sandalyenin ayak altına plastik takozlar yerleştirilir. İnce el işçiliği ve kalitesi ile göz dolduran ürün, uzun yıllar kullanım olanağı sağlar.

Sade tasarımı ile pek çok mobilya ile kolaylıkla takımlanabilen rattan koltuk, rattan masalar ve bahçe mobilyaları ile birlikte kullanılarak ortama şıklık ve yalınlık kazandırır. Compact dış mekân masaları ile de kombinlenebilen rattan koltuk modeli, böylece klasik bir görünüm sunar.

Rattan cafe koltuk hakkında daha detaylı bilgi almak ve toptan satış fiyatını öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Alüminyum Rattan Cafe Koltuk ithal üründür.
 • Renkler: [ Beyaz Gövde & Beyaz Rattan ]  [ Kahve Gövde & Kahve Rattan ] [ Bambu Gövde & Kahve Rattan ]
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • İstiflenebilir olması depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan masa kategorisindeki modeller ile kombin yapılabilir ve şık bir yemek grubu oluşturulabilir. Ayrıca, alüminyum, ahşap, iroko, compact masalar ile birlikte de dekore edilebilir.
 • w.47cm d.56cm h.85cm
 • Alüminyum Rattan Cafe Koltuk ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Bambu Ayak-Kahve Rattan, Beyaz Ayak-Beyaz Rattan, Kahve Ayak-Kahve Rattan

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo