NEO-880022T File Kumaşlı Alüminyum Sandalye

File-Kumasli-Aluminyum-Sandalye-NEO-880022T_1
File-Kumasli-Aluminyum-Sandalye-NEO-880022T_2

NEO-880022T File Kumaşlı Alüminyum Sandalye

0 out of 5

İthal bir ürün olan File Kumaşlı Alüminyum Sandalye, dış hava şartlarına karşı son derece dayanıklı. Ürün bahçe mobilyaları grubunda yer alıyor. Alüminyum sandalye; otel, restaurant, cafe, fast food restoranları ve alışveriş merkezlerinin bahçe, balkon, teraslarında yıl boyunca kullanılabilir.

Stok kodu: NEO-880022T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

File Kumaşlı Alüminyum Sandalye

İthal bir ürün olan File Kumaşlı Alüminyum Sandalye, dış hava şartlarına karşı son derece dayanıklı. İstiflenebilir özelliği sayesinde depolama, taşıma ve sevkiyat gibi hususlarda kolaylık sağlayan sandalyenin gövdesi elektrostatik boyalı olarak üretiliyor.

İşletme ve ev dekorasyonları için ideal bir yapıya sahip olan ürün, insan yoğunluğunun fazla olduğu yemek alanlarında bile ilk günkü hâlini muhafaza etmeyi başarıyor. Ürün bahçe mobilyaları grubunda yer alıyor. Alüminyum sandalye; otel, restaurant, cafe, fast food restoranları ve alışveriş merkezlerinin bahçe, balkon, teraslarında yıl boyunca kullanılabilir. Modeli alüminyum, iroko, compact, rattan masalar ile kombinleyerek şık bir yemek grubu yaratabilirsiniz.

Bambu gövde, krem file ve beyaz gövde, beyaz file renk kombinasyonları ile kullanıcıların beğenisine sunulan ürün; 48 metre genişliğe, 56 cm derinliğe ve 85 cm yüksekliğe sahip. Oturum alanının altı destek bağlarıyla güçlendirilen sandalye, ayaklarının altında yer alan plastik takoz yardımıyla oturum deneyimi esnasında ekstra dayanıklılık sağlıyor.

Siz de işletmenizi ziyaret eden konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamak istiyorsanız, sandalyeyi tercih edebilirsiniz. Ürün hakkındaki detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
 • File Kumaşlı Alüminyum Sandalye ithal üründür.
 • Renk Seçenekleri: [ Bambu Gövde & Krem File ] ve [ Beyaz Gövde & Beyaz File ]
 • Gövde elekrostatik boyalıdır.
 • İstiflenebilir olması depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Oturma alanının altı destek bağları ile güçlendirilmiştir.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan sandalye, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Alüminyum, ahşap, iroko, compact veya rattan masalar ile kombin yapılabilir, şık bir yemek grubu oluşturulabilir.
 • w.47cm d.56cm h.85cm
 • Alüminyum Sandalye ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Bambu Ayak-Krem File, Beyaz Ayak-Beyaz File

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo