NEO-880046T Dikdörtgen Büyük Boy Rattan Masa 105x240cm

Dikdortgen-Buyuk-Boy-Rattan-Masa-105x240cm-NEO-880046T_2
Dikdortgen-Buyuk-Boy-Rattan-Masa-105x240cm-NEO-880046T_1

NEO-880046T Dikdörtgen Büyük Boy Rattan Masa 105x240cm

0 out of 5

Kahverengi ve beyaz örgü renklerinde imal edilen Dikdörtgen Büyük Boy Rattan Masa 105x240cm modeli, ithal bir ürün. Değişen hava şartlarına karşı dayanıklı yapısı sayesinde yıl boyunca dış mekânda durabilen masa, modern çizgileriyle göz dolduruyor.

Stok kodu: NEO-880046T Kategoriler:

Bu ürün şu anda stokta yok veya mevcut değil.

Açıklama

Dikdörtgen Büyük Boy Rattan Masa 105x240cm

Kahverengi ve beyaz örgü renklerinde imal edilen Dikdörtgen Büyük Boy Rattan Masa 105x240cm modeli, ithal bir ürün. Değişen hava şartlarına karşı dayanıklı yapısı sayesinde yıl boyunca dış mekânda durabilen masa, modern çizgileriyle göz dolduruyor.

Gövdesi alüminyum materyalden üretilen masanın üzerinde temperli cam bulunuyor. Ayrıca masanın ayaklarının altındaki plastik takozlar da ekstra dayanıklılık sağlıyor. Ürünün demonte özellikte olabilmesi ise taşıma, depolama ve sevkiyat konularında kullanıcılara önemli kolaylık sunuyor.

Aynı anda 10 kişiyi ağırlama kapasitesine sahip masa; 204 cm genişlik, 105 cm derinlik, 75 cm yükseklik ölçülerinde üretiliyor. Ürün; rattan, ahşap, metal, tekstilen sandalyeler ile kombinlenebiliyor. Bu sayede son derece şık yemek grupları oluşturulabiliyor. Bahçe mobilyaları grubundaki ürün, hem ev hem de işletme dekorasyonları için ideal.

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu yemek alanlarında bile ilk günkü hâlini korumayı başaran masayı yeme-içme sektöründeki otel, restoran, fast food restoranı, food court, cafe, coffee shop ve alışveriş merkezi işletmeleri sıkça tercih ediyor. Söz konusu işletmeler ürünü bahçe, balkon ve teraslarda konumlandırıyor.

Siz de konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanızı sağlayacak masayla ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
 • Dikdörtgen Büyük Boy Rattan Masa 105x240cm ithal üründür.
 • Örgü Renkleri: Kahverengi & Beyaz
 • Gövde alüminyum malzeme ile üretilmektedir.
 • Masa üzerinde temperli cam bulunur.
 • Demonte olabilmesi depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan masa, hem ev hem işletme dekorasyonu için idealdir. Otel, restaurant, cafe, fast food, food court, coffee shop, alışveriş merkezi işletmelerinin bahçe, balkon, veranda, teras alanlarında yıl boyunca kullanılabilir. Kalabalık yemek alanlarındaki yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır. Rattan, ahşap, tekstilen, metal sandalyeler ile kombin yapılabilir, şık bir yemek grubu oluşturulabilir.
 • Ürün Ölçüleri w.240cm d.105cm h.75cm
 • Bu masa; 75x125cm, 90x170cm ve 105x200cm ölçülerinde de üretilmektedir.
 • 10 Kişilik Büyük Bahçe Masası ile ilgili detaylı bilgi ve toptan satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Ek bilgi

Renk

Kahverengi, Kırık Beyaz

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo