NEO-880053T Alüminyum Rattan Oturma Grubu

Aluminyum-Rattan-Oturma-Grubu-NEO-880053T_2
Aluminyum-Rattan-Oturma-Grubu-NEO-880053T_1

NEO-880053T Alüminyum Rattan Oturma Grubu

0 out of 5

Alüminyum Rattan Oturma Grubu, evlerin bahçe, veranda, teras ve havuz yanı gibi dış mekânlarında kullanım için idealdir. Bahçe mobilyaları grubunda yer alan ürünle aynı modelde alüminyum rattan dış mekân yemek takımı da üretiliyor.

Stok kodu: NEO-880053T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Rattan Oturma Grubu

İthal ürünler arasında yer alan Alüminyum Rattan Oturma Grubu, bir adet üçlü kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet orta sehpadan oluşuyor.

Evlerin bahçe, veranda, teras ve havuz yanı gibi dış mekânlarında kullanım için ideal olan oturma grubu, kahverengi gövde ve gri örgü renklerinde tasarlanıyor. Sade ve şık tasarımıyla kullanıldığı mekânlara ayrı bir hava katan model, konuklarınıza konforlu bir oturma deneyimi sunuyor.

Oturma grubu sağlam yapısıyla dört mevsim kullanılıyor. Değişken hava şartlarına karşı dayanıklılık ortaya koyan ürün, yıl boyunca dış mekânda kalabiliyor. Modele dahil olan sehpa üzerinde compact bir tabla bulunuyor. Üründeki tüm parçaların ayakları plastik takozlarla destekleniyor. Bu takozlar hem ürünlerin hem de kullanıldığı zeminin dayanıklılığına katkıda bulunuyor. Oturma grubunun demonte olabilmesi, depolama, taşıma ve sevkiyat gibi konularda avantaj sağlıyor.

Bahçe mobilyaları grubunda yer alan ürünle aynı modelde alüminyum rattan dış mekân yemek takımı da üretiliyor. Modelle ilgili daha detaylı bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Konuklarınızı en konforlu şekilde ağırlamanıza katkıda bulunan ürünü dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Alüminyum Rattan Oturma Grubu ithal üründür.
  • Renkleri: Kahverengi Gövde & Gri Örgü
  • Sehpa üzerinde compact tabla bulunur.
  • Demonte olabilmesi depolama, taşıma ve sevkiyat kolaylığı sağlar.
  • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan rattan oturma grubu, evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet Üçlü Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri

Üçlü Kanepe w.204 d.71cm h.71cm

Tekli Koltuk w.78 d.71cm h.71cm

Orta Sehpa w.140cm d.64cm h.44cm

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo