NEO-880058T Alüminyum Rattan Bahçe Oturma Grubu

Aluminyum-Rattan-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880058T_1
Aluminyum-Rattan-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880058T_3
Aluminyum-Rattan-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880058T_4
Aluminyum-Rattan-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880058T_2

NEO-880058T Alüminyum Rattan Bahçe Oturma Grubu

0 out of 5

Alüminyum Rattan Bahçe Oturma Grubu, ithal bir ürün. Bahçe, veranda, teras, havuz gibi dış mekânlar ürünün evlerde yerleştirilebileceği uygun alanlar arasında ön plana çıkıyor.

Stok kodu: NEO-880058T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Rattan Bahçe Oturma Grubu

Bir adet üçlü kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet orta sehpa olarak kullanıcıların beğenisine sunulan Alüminyum Rattan Bahçe Oturma Grubu, ithal bir ürün.

İnsan yoğunluğunun fazla olduğu alanlarda bile ilk günkü hâlini muhafaza etmeyi başaran oturma grubu, ahşap gövde renginde imal ediliyor. Değişen hava şartlarına karşı oldukça dayanıklı yapıdaki tasarım, dört mevsim boyunca dış mekânda kullanılabilir.

110 cm genişlik, 70 cm derinlik ve 46 cm yükseklikteki orta sehpa üzerinde, uzun süreli kullanımı önemli seviyede destekleyen compact tabla yer alıyor. Bahçe mobilyaları grubundaki oturma grubunda bulunan üçlü kanepe 180 cm genişlik, 71 cm derinlik, 73 cm yükseklik ölçülerindeyken tekli koltuklar ise 76 cm genişlik, 71 cm derinlik ve 73 cm yükseklikte üretiliyor.

Modern çizgilerin ve yalın tasarım anlayışının benzersiz birleşimini temsil eden oturma grubu, evlerin farklı alanlarında kullanılabilir. Bahçe, veranda, teras, havuz gibi dış mekânlar ürünün evlerde yerleştirilebileceği uygun alanlar arasında ön plana çıkıyor.

Konuklarınızı hem rahat hissettirecek hem de şık görünümüyle göz kamaştıracak oturma grubuyla ilgili merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Alüminyum Rattan Bahçe Oturma Grubu ithal üründür.
  • Gövde Rengi: Ahşap
  • Orta sehpa üzerinde compact tabla bulunur.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan alüminyum oturma grubu, evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet Üçlü Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

Üçlü Kanepe w.180cm d.71cm h.73cm

Tekli Koltuk w.76cm d.71cm h.73cm

Orta Sehpa w.110cm d.70cm h.46cm

  • Bahçe Oturma Grubu ile aynı modelde alüminyum rattan yemek grubu üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo