NEO-880059T Alüminyum Rattan Yemek Grubu

Aluminyum-Rattan-Yemek-Grubu-NEO-880059T_1
Aluminyum-Rattan-Yemek-Grubu-NEO-880059T_2
Aluminyum-Rattan-Yemek-Grubu-NEO-880059T_3
Aluminyum-Rattan-Yemek-Grubu-NEO-880059T_4

NEO-880059T Alüminyum Rattan Yemek Grubu

0 out of 5

Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış mekânlarının dekorasyonu için tavsiye edilen Alüminyum Rattan Yemek Grubu, modern ve rahat tasarımıyla dikkatleri ilk bakışta üzerine topluyor. Ahşap gövde rengine sahip olan ithal yemek grubu, yoğun kullanımlara karşı dayanıklılığı ile dört mevsim kullanılabiliyor. Güneş, yağmur, kar gibi hava koşullarından etkilenmeyen ürün, yıl boyunca dış mekânda kalabiliyor.

Stok kodu: NEO-880059T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Rattan Yemek Grubu

Evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış mekânlarının dekorasyonu için tavsiye edilen Alüminyum Rattan Yemek Grubu, modern ve rahat tasarımıyla dikkatleri ilk bakışta üzerine topluyor.

Ahşap gövde rengine sahip olan ithal yemek grubu, yoğun kullanımlara karşı dayanıklılığı ile dört mevsim kullanılabiliyor. Güneş, yağmur, kar gibi hava koşullarından etkilenmeyen ürün, yıl boyunca dış mekânda kalabiliyor.

Rattan yemek grubu, bir adet yemek masası ve altı adet koltuktan oluşuyor. Yemek masasının üzerinde compact bir tabla bulunuyor. Masa ve koltukların ayaklarında bulunan plastik takozlar hem ürünleri hem de kullanıldığı zemini koruyor. Yemek masası taşıma ve sevkiyatta kolaylık sağlamak üzere tercih edilirse demonte olabiliyor. Ürünle aynı modelde rattan bahçe oturma grubu da üretiliyor

Modelin koltuklarının sırt ve kol kısımları rahat ve sağlıklı oturumu destekleyecek şekilde tasarlanıyor. Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan ürün, yoğun kullanımlara karşı da oldukça dayanıklı.

Şıklığı ve konforuyla dikkat çeken ürün hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sevdiklerinizle birlikte kuracağınız en güzel sofralara eşlik edecek ürünü dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Alüminyum Rattan Yemek Grubu ithal üründür.
 • Gövde Rengi: Ahşap
 • Yemek masası üzerinde compact tabla bulunur.
 • Yemek masası taşıma ve sevkiyat kolaylığı açısından demonte olabilir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan alüminyum yemek grubu, evlerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
 • Bu takım, 1 Adet Yemek Masası + 6 Adet Koltuk olarak satılmaktadır.
 • Masa Ölçüsü: w.185cm d.95cm h.75cm
 • Bahçe Yemek Takımı ile aynı modelde rattan bahçe oturma grubu üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo