NEO-880060T Alüminyum İpli Bahçe Oturma Grubu

Aluminyum-İpli-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880060T_1
Aluminyum-İpli-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880060T_2
Aluminyum-İpli-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880060T_3
Aluminyum-İpli-Bahce-Oturma-Grubu-NEO-880060T_4

NEO-880060T Alüminyum İpli Bahçe Oturma Grubu

0 out of 5

Alüminyum ipli bahçe oturma grubu, zarif tasarımı ve ideal ölçüleri ile bahçelere keyif katar. İthal bir ürün olan ipli oturma grubu, rahatlığı ön planda tutan tasarımı ile dikkat çeker. Taupe gövde rengine sahip olan ürün, sıra dışı bir tarz arayanların tercihleri arasında yer alır. Bahçelere rahatlık sağlayan Alüminyum ipli bahçe oturma grubunu balkon, teras, veranda, konut sitelerinin ve otellerin havuz kenarında ya da toplu dinlenme alanlarında kullanabilirsiniz.

Stok kodu: NEO-880060T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum İpli Bahçe Oturma Grubu

Alüminyum ipli bahçe oturma grubu, zarif tasarımı ve ideal ölçüleri ile bahçelere keyif katar. İthal bir ürün olan ipli oturma grubu, rahatlığı ön planda tutan tasarımı ile dikkat çeker. Taupe gövde rengine sahip olan ürün, sıra dışı bir tarz arayanların tercihleri arasında yer alır.

Alüminyum ipli oturma grubu; 1 adet iki kişilik kanepe, 2 adet tekli koltuk ve 1 adet orta sehpa şeklinde tasarlanır. Yoğun kullanıma karşı dayanıklı olan ürün hava şartlarından etkilenmez. Sene boyunca dış mekân kullanımı için uygundur.

Bahçelere rahatlık sağlayan oturma grubunu balkon, teras, veranda, konut sitelerinin ve otellerin havuz kenarında ya da toplu dinlenme alanlarında kullanabilirsiniz.

Çok yönlü özelliklere sahip olan orta sehpanın genişliği 110 cm, yüksekliği ise 68 cm’dir. Standart ölçüleri sayesinde yemek yerken pratiklik sağlayan sehpa, ayrıca şık biblolarla süslenmek için de uygundur. Dayanıklılık ve konfor sağlaması açısından orta sehpanın üzerine kompakt tabla yerleştirilir.

Alüminyum ipli oturma grubunu bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan şemsiyelerle takımlayarak dış mekânlarda huzurlu bir ortam yaratabilirsiniz.

Alışılmışın dışında tasarım anlayışına sahip olan oturma grubunu yakından incelemek ve satış fiyatı hakkında bilgi sahibi olmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Alüminyum İpli Bahçe Oturma Grubu ithal üründür.
  • Gövde Rengi: Taupe
  • Orta sehpa üzerinde compact tabla bulunur. Sehpa, üzerinde yemek yenilebilecek yüksekliktedir.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan alüminyum oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.147 d.78cm h.70cm

Tekli Koltuk w.80 d.78cm h.70cm

Orta Sehpa w.110 d.70cm h.68cm

  • Bahçe Oturma Grubu ile ilgili detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo