NEO-880061T Alüminyum Bahçe Köşe Oturma Grubu

Aluminyum-Bahce-KOse-Oturma-Grubu-NEO-880061T_1
Aluminyum-Bahce-KOse-Oturma-Grubu-NEO-880061T_2
Aluminyum-Bahce-KOse-Oturma-Grubu-NEO-880061T_3

NEO-880061T Alüminyum Bahçe Köşe Oturma Grubu

0 out of 5

İthal bir ürün olan Alüminyum Bahçe Köşe Oturma Grubu, antrasit gri gövde rengiyle imal ediliyor. Oturma grubu içerisinde yer alan modüler parçaların yerleri değiştirilebiliyor. Oturma grubunun orta sehpasının üzerinde cam tabla yer alıyor. Dış mekan hava şartlarına dayanıklı olan Alüminyum Bahçe Köşe Oturma Grubu evlerin bahçe, veranda, balkon, havuz ve teras bölümlerinde dekore edilebiliyor.

Stok kodu: NEO-880061T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Bahçe Köşe Oturma Grubu

İthal bir ürün olan Alüminyum Bahçe Köşe Oturma Grubu, antrasit gri gövde rengiyle imal ediliyor. Oturma grubu içerisinde yer alan modüler parçaların yerleri değiştirilebiliyor.

Oturma grubunun orta sehpasının üzerinde cam tabla yer alıyor. Modern çizgileri, estetik tasarımı ve ergonomik yapısıyla kullanıcıların beğenisini kazanan ürün, konuklarınızı konforlu şekilde ağırlamanız için son derece ideal.

Değişen hava şartlarına karşı dayanıklı yapısının yardımıyla dört mevsim boyunca dış mekânda durabilen takım, bir adet köşe kanepe ve bir adet orta sehpa olarak satışa sunuluyor. Köşe kanepe 275 cm genişlik, 215 cm derinlik, 65 cm yükseklikte imal edilirken orta sehpa 126 cm genişlik, 70 cm derinlik ve 65 cm yüksekliğe sahip. Kanepe ve sehpanın aynı yükseklikte olması ergonomik kullanımı önemli ölçüde destekliyor.

Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan köşe oturma grubu, yoğun kullanımda bile ilk günkü hâlini korumayı başarıyor. Ürün evlerin bahçe, veranda, balkon, havuz ve teras bölümlerinde dekore edilebiliyor. Ayrıca ürünle aynı modelde üretilen dış mekân oturma seti ve bahçe yemek takımı da farklı kombinasyonlar yapmanız için uygun.

Konuklarınızı sıcak bir sohbet ortamında, konforlu şekilde ağırlamanıza imkân tanıyan ürünle ilgili detayları öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İsterseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Alüminyum Bahçe Köşe Oturma Grubu ithal üründür.
  • Modüler parçaların yerleri değiştirilebilir.
  • Gövde Rengi: Antrasit Gri
  • Orta sehpa üzerinde cam tabla bulunur.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan köşe oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet Köşe Kanepe + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

Köşe Kanepe w.275 d.215cm h.65cm

Orta Sehpa w.126 d.70cm h.65cm

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo