NEO-880062T Alüminyum Dış Mekan Oturma Seti

Aluminyum-Dis-Mekan-Oturma-Seti-NEO-880062T_1
Aluminyum-Dis-Mekan-Oturma-Seti-NEO-880062T_2
Aluminyum-Dis-Mekan-Oturma-Seti-NEO-880062T_3

NEO-880062T Alüminyum Dış Mekan Oturma Seti

0 out of 5

İthal ürünler arasında yer alan Alüminyum Dış Mekân Oturma Seti, misafirlerinize rahat bir oturma deneyimi sunuyor. Sırt ve kol kısmı omurga sağlığını destekleyecek şekilde tasarlanan model, uzun süreli oturumlarda bile konforlu hissetmenizi sağlıyor. Alüminyum Dış Mekân Oturma Seti bahçe balkon, veranda teras ve havuz yanı gibi dış mekânları için tavsiye ediliyor. Yağmur ve kar gibi zorlu hava koşullarında bile sağlamlığını koruyor ve kapalı bir alanda saklamanıza gerek kalmıyor.

Stok kodu: NEO-880062T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Dış Mekan Oturma Seti

İlk bakışta rahatlığıyla dikkat çeken Alüminyum Dış Mekân Oturma Seti, evlerin bahçe balkon, veranda teras ve havuz yanı gibi dış mekânları için tavsiye ediliyor.

İthal ürünler arasında yer alan Alüminyum Dış Mekân Oturma Seti, misafirlerinize rahat bir oturma deneyimi sunuyor. Sırt ve kol kısmı omurga sağlığını destekleyecek şekilde tasarlanan model, uzun süreli oturumlarda bile konforlu hissetmenizi sağlıyor. Ürün, yağmur ve kar gibi zorlu hava koşullarında bile sağlamlığını koruyor ve oturma grubunu kapalı bir alanda saklamanıza gerek kalmıyor.

Tasarımın gövde renginde antrasit gri tercih ediliyor. Orta sehpa üzerindeki cam tabla, yiyecek ve içeceklerinizin sehpa üzerinde güvenli bir şekilde durmasını sağlıyor. Bir adet ikili kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet orta sehpadan oluşan oturma grubu, sevdiklerinizle açık havada vakit geçirmeniz için çok şık ve rahat bir atmosfer yaratıyor.

Dış mekân oturma setiyle aynı modelde bahçe köşe oturma grubu ve bahçe yemek takımı da üretiliyor. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilen modeller birbirini oldukça uyumlu bir şekilde tamamlıyor. Ürün hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bahçe mobilyaları kategorisinde yer alan oturma setini dilerseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

  • Alüminyum Dış Mekan Oturma Seti ithal üründür.
  • Gövde Rengi: Antrasit Gri
  • Orta sehpa üzerinde cam tabla bulunur.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan dış mekan oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet İkili Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.146cm d.82cm h.79cm

Tekli Koltuk w.80cm d.80cm d.79cm

Orta Sehpa w.90cm d.60cm h.49cm

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo