NEO-880063T Alüminyum Bahçe Yemek Takımı

Aluminyum-Bahce-Yemek-Takimi-NEO-880063T_1
Aluminyum-Bahce-Yemek-Takimi-NEO-880063T_2
Aluminyum-Bahce-Yemek-Takimi-NEO-880063T_3

NEO-880063T Alüminyum Bahçe Yemek Takımı

0 out of 5

Alüminyum Bahçe Yemek Takımı evlerin bahçe, balkon, veranda, teras ve havuz yanı gibi dış alanlarında kullanılabiliyor. Masa ve koltuk ayaklarının altında bulunan plastik takozlar ürünün ve kullanıldığı zeminin dayanıklılığını büyük ölçüde destekliyor. Yemek takımı yoğun güneş, yağmur ve kar gibi dış hava koşullarından etkilenmiyor. Dört mevsim boyunca dış mekânda kullanılabilen modelin soğuk aylarda depolanmasına gerek kalmıyor.

Stok kodu: NEO-880063T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Bahçe Yemek Takımı

İthal bir ürün olan Alüminyum Bahçe Yemek Takımı, rahat tasarımıyla dikkat çekiyor. Modern tasarım detayları, antrasit gri rengi, üst seviyedeki konforuyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer alan yemek takımı, kaliteli bir kullanıcı deneyimi sunuyor. Yemek takımı evlerin bahçe, balkon, veranda, teras ve havuz yanı gibi dış alanlarında kullanılabiliyor.

Ürün, bir adet yemek masası ve altı adet koltuk olarak tasarlanıyor. Modelin gövdesi alüminyum materyalden üretiliyor. Masa üzerinde cam bulunan model, taşıma ve sevkiyatını kolaylaştırmak için demonte olabiliyor.

Masa ve koltuk ayaklarının altında bulunan plastik takozlar ürünün ve kullanıldığı zeminin dayanıklılığını büyük ölçüde destekliyor.

Yemek takımı yoğun güneş, yağmur ve kar gibi dış hava koşullarından etkilenmiyor. Dört mevsim boyunca dış mekânda kullanılabilen modelin soğuk aylarda depolanmasına gerek kalmıyor. Alüminyum rattan oturma grubu ve alüminyum bahçe köşe oturma grubu olarak da üretilen model hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yoğun kullanımlarda bile dayanıklılığıyla kullanıcılardan tam not alan ürünü dileseniz hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:

 • Alüminyum Rattan Dış Mekan Yemek Takımı ithal üründür.
 • Renkleri: Antrasit Gri
 • Masa üzerinde cam tabla bulunur.
 • Yemek masası taşıma ve sevkiyat kolaylığı açısından demonte olabilir.
 • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
 • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
 • Garanti süresi 24 ay.
 • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan bahçe yemek takımı, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
 • Bu takım, 1 Adet Yemek Masası + 6 Adet Koltuk olarak satılmaktadır.
 • Masa Ölçüsü: w.200cm d.100cm h.76cm
 • Bahçe Yemek Takımı ile aynı modelde alüminyum rattan oturma grubu ve alüminyum bahçe köşe oturma grubu üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo