NEO-880073T Rattan Örgü Bahçe Yemek Grubu

Rattan-Orgu-Bahce-Yemek-Grubu-NEO-880073T_1
Rattan-Orgu-Bahce-Yemek-Grubu-NEO-880073T_3
Rattan-Orgu-Bahce-Yemek-Grubu-NEO-880073T_2

NEO-880073T Rattan Örgü Bahçe Yemek Grubu

0 out of 5

Bir adet yemek masası ve altı adet koltuk şeklinde beğeninize sunulan Rattan Örgü Bahçe Yemek Grubu, değişen hava şartlarına karşı son derece dayanıklı. Yıl boyunca dış mekânda rahatlıkla durabilen ürün, rattan örgü bahçe oturma grubuyla aynı dekorasyonda kullanılabiliyor.Yoğun kullanıma karşı dayanıklı yapıdaki ürün, evlerin ve işletmelerin bahçe, veranda, havuz, teras bölümlerinde tercih ediliyor.

Stok kodu: NEO-880073T Kategoriler:

Açıklama

Rattan Örgü Bahçe Yemek Grubu

Bahçe mobilyaları sınıfında yer alan Rattan Örgü Bahçe Yemek Grubu, kullanıcı deneyimini işlevsel ve konforlu hâle getirmek için ideal niteliklere sahip. İthal bir ürün olan takım, sütlü kahve örgü renginde üretiliyor.

Bir adet yemek masası ve altı adet koltuk şeklinde beğeninize sunulan yemek grubu, değişen hava şartlarına karşı son derece dayanıklı. 12 ay boyunca dış mekânda rahatlıkla durabilen ürün, rattan örgü bahçe oturma grubuyla aynı dekorasyonda kullanılabiliyor.

Takımın içerisinde yer alan yemek masası, taşıma ve sevkiyat kolaylığı açısından demonte hâlde sevk edilebiliyor. Yemek grubundaki tüm parçaların ayaklarının altında yer alan plastik takozlar ise ekstra dayanıklılık yaratarak uzun ömürlü kullanımı destekliyor.

Yemek grubunun masası 160 cm genişlik, 90 cm derinlik, 75 cm yükseklikte imal edilirken koltuklar ise 57 cm genişlik, 66 cm derinlik ve 81 cm yüksekliğe sahip. Parçaların mevcut ölçüleri ergonomi ve konfor açısından yararlı bir kullanım ortaya koyuyor.

Yoğun kullanıma karşı dayanıklı yapıdaki ürün, evlerin ve işletmelerin bahçe, veranda, havuz, teras bölümlerinde tercih ediliyor.

Siz de evinizin veya işletmenizin havasını değiştirmek ve konuklarınıza ayrıcalıklı hissettirmek istiyorsanız ürün hakkında merak ettiğiniz her şeyi bize sorabilirsiniz. İsterseniz yemek grubunu hemen sipariş edebilirsiniz.

Opsiyonları:
  • Rattan Örgü Bahçe Yemek Grubu ithal üründür.
  • Örgü Rengi: Sütlü Kahve
  • Yemek masası taşıma ve sevkiyat kolaylığı açısından demonte olabilir.
  • Ayakların altında bulunan plastik takozlar ekstra dayanıklılık sağlar.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan örgü yemek grubu, evlerin ve işletmelerin bahçe, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet Yemek Masası + 6 Adet Koltuk olarak satılmaktadır.
  • Masa Ölçüsü: w.160cm d.90cm h.75cm Koltuk Ölçüsü: w.57cm d.66cm h.81cm
  • Rattan Yemek Grubu ile aynı modelde Rattan Örgü Bahçe Oturma Grubu üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo