NEO-880074T Alüminyum Örgü Dış Mekan Oturma Grubu

Aluminyum-Orgu-Dis-Mekan-Oturma-Grubu-NEO-880074T_1
Aluminyum-Orgu-Dis-Mekan-Oturma-Grubu-NEO-880074T_2
Aluminyum-Orgu-Dis-Mekan-Oturma-Grubu-NEO-880074T_3

NEO-880074T Alüminyum Örgü Dış Mekan Oturma Grubu

0 out of 5

Alüminyum Örgü Dış Mekân Oturma Grubu evlerin bahçe, balkon, havuz yanı, veranda, teras bölümlerinde sıkça tercih edilen oturma grubu, insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlardaki kullanıma karşı da dayanıklı. Değişen hava şartlarına karşı son derece dayanıklı olan ürün, ortası sehpası üzerinde bulunan compact tabla ile 12 ay boyunca dış mekânda kullanılabiliyor.

Stok kodu: NEO-880074T Kategoriler:

Açıklama

Alüminyum Örgü Dış Mekan Oturma Grubu

 

Antrasit gövde renginde imal edilen Alüminyum Örgü Dış Mekân Oturma Grubu, ithal bir ürün. Bahçe mobilyaları sınıfında yer alan ürün, alüminyum örgü ve sandalyeler ile aynı dekorasyonda birlikte kullanılabiliyor.

Bir adet iki kişilik kanepe, iki adet tekli koltuk ve bir adet orta sehpadan oluşan oturma grubu, konforlu ve ergonomik kullanım için gerekli olan tüm nitelikleri bünyesinde barındırıyor.

İkili kanepe 154 cm genişlik, 76 cm derinlik, 76 cm yükseklikte imal edilirken tekli koltuk ise 73 cm genişlik, 76 cm derinlik ve 76 cm yüksekliğe sahip. Kanepe ve koltukların aynı yükseklikte olması ergonomik kullanım standartlarını önemli ölçüde geliştiriyor. Ayrıca orta sehpa 100 cm genişlik, 60 cm derinlik, 45 cm yükseklikte üretiliyor.

Gri örgü rengiyle üretilen yemek grubundaki orta sehpanın üzerinde compact tabla yer alıyor. Değişen hava şartlarına karşı son derece dayanıklı olan ürün, 12 ay boyunca dış mekânda kullanılabiliyor.

Evlerin bahçe, balkon, havuz yanı, veranda, teras bölümlerinde sıkça tercih edilen oturma grubu, insan yoğunluğunun fazla olduğu alanlardaki kullanıma karşı da dayanıklı.

Siz de evinizde şıklık ve konfor vadeden bir oturma grubuna yer vermek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dilerseniz modeli hemen sipariş edebilirsiniz.

  • Alüminyum Örgü Dış Mekan Oturma Grubu ithal üründür.
  • Gövde Rengi: Antrasit
  • Örgü Rengi: Gri
  • Orta sehpa üzerinde compact tabla bulunur.
  • Dış hava şartlarına karşı dayanıklıdır. Yıl boyunca dış mekanda durabilir.
  • Garanti süresi 24 ay.
  • Bahçe mobilyaları grubunda bulunan oturma grubu, evlerin bahçe, balkon, veranda, teras, havuz yanı gibi dış  mekan alanlarında dekore edilebilir. Yoğun kullanıma karşı dayanıklıdır.
  • Bu takım, 1 Adet İki Kişilik Kanepe + 2 Adet Tekli Koltuk + 1 Adet Orta Sehpa olarak satılmaktadır.
  • Ürün Ölçüleri:

İkili Kanepe w.154cm d.76cm h.76cm

Tekli Koltuk w.73cm d.76cm h.76cm

Orta Sehpa w.100cm d.60cm h.45cm

  • Dış Mekan Oturma Grubu ile aynı modelde Alüminyum Örgü Masa ve Sandalyeler üretilmektedir. Aynı dekorasyonda birlikte kullanılabilir. Detaylı bilgi ve satış fiyatı için iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo