NEO-100215T AVM Metal Sandalye

NEO-100215T-AVM-Metal-Sandalye-3
NEO-100215T-AVM-Metal-Sandalye-2
NEO-100215T-AVM-Metal-Sandalye-1

NEO-100215T AVM Metal Sandalye

Metal Sandalye koleksiyonu içerisinde, abartılı çizgilerden uzak son derece yalın tasarımı olan ürün, bahçe, veranda, teras gibi keyifli alanlarda yemek sandalyesi olarak uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca yemekhane sandalyesi, otel yemek sandalyesi, cafe sandalyesi, restaurant sandalyesi, kantin sandalyesi olarak mimarların seçimidir.

Stok kodu: NEO-100215T Kategoriler:

Açıklama

AVM Metal Sandalye

  • Avm metal sandalye yuvarlak oturum ve sırt formu estetik görünüm sağlamaktadır.
  • Ergonomik ve sağlam yapısı sayesinde ideal seçimdir.
  • Hem kullanılan malzeme hem üretim teknikleri sonucu uzun ömürlü bir üründür.
  • Birlikte kullanılacak mobilyalar ile uyum sağlamasını kolaylaştıracak zengin renk seçenekleri mevcuttur. Krom, bakır, bronz gibi kaplamalar için bilgi isteyiniz.
  • İstenirse minderli olarak da sipariş verilebilir.
  • Avm metal sandalye hem iç hem dış mekan yemek alanlarında kullanılabilir.
  • Bahçe, teras, havuz yanı gibi alanlarda korozyon yaşanmaması için koruyucu kaplama yapılmaktadır.
  • Genel kullanım yerleri olarak; Avm, cafe, restaurant, otel, yemekhane, fast food restaurant, sosyal tesisler, kantin işletmeleri.
  • Üretilecek olan minder 3cm veya 5cm kalınlığında yapılabilir. Tercihe göre fitilli veya fitilsiz üretilebilir. Kumaş veya deri kullanılabilir. Her ikisi için desen ve renk seçimi yapılabilir.
  • Sağlam ve konforlu yemek sandalyesi için fiyat teklifi isteyiniz.

Dekorasyonda metal mobilya tercih edenlerin sıklıkla tercih ettiği ürünler arasındadır. Metal Sandalye koleksiyonu içerisinde, abartılı çizgilerden uzak son derece yalın tasarımı olan ürün, bahçe, veranda, teras gibi keyifli alanlarda yemek sandalyesi olarak uzun yıllar kullanılabilir. Ayrıca yemekhane sandalyesi, otel yemek sandalyesi, cafe sandalyesi, restaurant sandalyesi, kantin sandalyesi olarak mimarların seçimidir.

Döşemeli veya döşemesiz olarak tercih edilebilir. Sabit döşeme veya minderli olarak kullanılabilir. Döşeme için akrilik kumaş, polyester kumaş ve suni deri kategorilerinde renk seçimi mevcuttur. Sandalye iskeleti için de renk kartelasından seçim yapılabilir. Statik boya öncesinde paslanmayı geciktiren koruyucu kaplama uygulanmaktadır. Bu işlem bir nevi araba boyası işlemidir. İstiflenebilme özelliğine sahip olmasıyla yerden tasarruf sağlar. Metal sandalye toptan fiyatları ve detayları ile ilgili iletişime geçiniz.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100215T AVM Metal Sandalye” için yorum yapan ilk kişi siz olun