NEO-100222T Bahçe Yemek Sandalyesi

NEO-100222T-Bahçe-Yemek-Sandalyesi-1
NEO-100222T-Bahçe-Yemek-Sandalyesi-2
NEO-100222T-Bahçe-Yemek-Sandalyesi-3
NEO-100222T-Bahçe-Yemek-Sandalyesi-4
NEO-100222T-Bahçe-Yemek-Sandalyesi-5

NEO-100222T Bahçe Yemek Sandalyesi

Bahçe yemek alanlarının yanı sıra, iç mekan dekorasyonunda tercih edilen konforlu, ergonomik ve uzun ömürlü sandalyedir. Renk seçimi yapılabilir, minderli olarak sipariş verilebilir. Bahçe, veranda, teras gibi yerlerde hava şartlarına dayanıklıdır. Cafe, otel, restaurant, avm, coffee shop alanlarında yoğun kullanım için dayanıklıdır.

 

Stok kodu: NEO-100222T Kategoriler:

Açıklama

Bahçe Yemek Sandalyesi

  • Bahçe yemek sandalyesi hava geçirgenliği sağlayan oturum ve sırt, konforlu bir kullanım sunar.
  • İnsan vücuduna uygun ergonomik ölçülerde üretilmektedir.
  • Hem kullanılan malzeme hem üretim teknikleri sayesinde uzun ömürlü bir üründür.
  • Dekorasyona uyum sağlamasını kolaylaştıracak zengin renk seçenekleri mevcuttur. Statik boya dışında krom, bakır, bronz gibi kaplamalar da uygulanabilir.
  • Tercihe göre minderli veya mindersiz olarak sipariş verilebilir.
  • Metal yemek sandalyesi hem kapalı hem açık alanların dekorasyonu için kullanılabilir.
  • Bahçe sandalyesi, teras, balkon gibi açık alanlarda dayanıklılığı arttırmak için kataforez kaplama yapılmaktadır.
  • Cafe, restaurant gibi yeme-içme sektöründeki işletmelerin beklentisi olan dayanıklılığı, konforu ve estetik görünümü sağlar.
  • Minder detayı; 3cm veya 5cm kalınlığında, fitilli / fitilsiz olabilir. Kumaş veya deri kullanılabilir. Desen ve renk seçimi yapılabilir.
  • Ergonomik, sağlam ve estetik metal sandalye için fiyat teklifi isteyiniz.

Sade ve yalın çizgiler ile tasarlanan ürün, metal işçiliğinin ileri noktasında bulunuyor. Mekana geleceğin rüzgarını katan modernize edilmiş detaylar hedeflenerek tasarlanmıştır. Hiç bir ayrıntıyı kaçırmak istemeyenler için doğru seçimdir. Yetenekli ustaların elinden çıkan metal sandalye onlarca renk seçeneği ile dekorasyonda fark yaratır.

Bahçe, veranda, teras gibi yerlerde hava şartlarına dayanıklıdır. Sıcak veya soğuk havadan etkilenmez. Dış mekan kullanımının dışında iç mekanda da farklı bir dekorasyon oluşturulabilir. Masif ahşap, kütük, cam gibi farklı malzemeler ile üretilen masalar ile birlikte kombinlenebilir. Cafe, otel, restaurant, alışveriş merkezi, coffee shop alanlarında yoğun kullanım için dayanıklıdır. Oturum ve sırt kısımları kafes şeklinde üretilmektedir.

Üretim aşamaları, teknik bilgiler, teslimat süresi, logolu üretim, modifikasyon seçenekleri, fiyat bilgisi ile ilgili bilgi almak ve sipariş vermek için lütfen iletişime geçiniz.

Marka

NEO Horeca Mobilya

NEO Horeca Mobilya Marka Logo

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.


“NEO-100222T Bahçe Yemek Sandalyesi” için yorum yapan ilk kişi siz olun